NZXT H210 nasıl bir kasa?

Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Şerit LED'ler için bolca kanal, kablo gizleme kemeri ve kablo saklama kanalları ile hoş bir kasa. ITX kasada eksiklik olarak görülür mü bilmiyorum ama HDD yuvaları yok. 3 adet SSD yuvası var. HDD kullanmadığım için sıkıntı yok. İleride sıkıntı yaratacak diğer konu güncel ekran kartları fazlaca kalın. 5 CM kalınlığa kadar bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Fakat benim gibi ön tarafa 240MM sıvı soğutma kullananlar için kartın uzunluğu da önemli olacak.
Kasanın iç kısmının fotoğrafını çekip atabilir misiniz? Öndeki radyatörün ve ekran kartının halini merak ediyorum.
ITX için fazlaca büyük daha ergonomik kaliteli bir şey istiyorsan Lian Li TU150 daha iyi seçim olur.
Öneriniz için teşekkür ederim fakat tasarımını beğenmedim.

Kasanın iç kısmının fotoğrafını çekip atabilir misiniz? Öndeki radyatörün ve ekran kartının halini merak ediyorum.

Öneriniz için teşekkür ederim fakat tasarımını beğenmedim.

Hocam ekran kartının uzunluğu 26,5 CM, yüksekliği 5 CM'dir. Kendi ekran kartınızı ona göre değerlendirin. 🙃

IMG_6965.JPG
IMG_6966.JPG
IMG_E6967.JPG

Teşekkür ederim.

Sanıyorum ki tüm fanlar egzoz biçiminde konumlandırılmış.

Tam yükte sıcaklıklar ne durumda?
Hocam donanımları herhangi bir teste sokmadım. Oyunlarda ekran kartım en yüksek 70 dereceyi gördü. Bu kasadan önceki 6 fanlı kasamda da en fazla 70 dereceleri görüyordum. 🙃

Hocam donanımları herhangi bir teste sokmadım. Oyunlarda ekran kartım en yüksek 70 dereceyi gördü. Bu kasadan önceki 6 fanlı kasamda da en fazla 70 dereceleri görüyordum. 🙃
Soruma tam cevap alamadım. Radyatörün fanlarını, havayı kasanın içine çekecek biçimde mi konumlandırdınız yoksa dışarıya atacak biçimde mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı