NZXT H5 Flow vs NZXT H510 Flow

Bütçe
2000
Hocam dediğiniz kadar vardır. Güzel model gerçekten çok hoş ama ister enayilik deyin ama H5 Elite sipariş verdim dün gece. Üstüne Cooler Master 240mm sıvı soğutma ve 1 adet NZXT RGB 120mm egzoz fan takacağım. Dış tasarımı gerçekten çok hoşuma gidiyor. Monitör klavye de biraz köşeli yapı olunca ve kasanın dış tasarımı konusunda NZXT beni çok etkiledi. Soğutma konusunda P360a daha iyidir anlattığınıza göre. NZXT de kötü bir kasa değil işimi rahatlıkla görecektir diye düşünüyorum. Umarım pişman olmayız. P360a alanlara da hayırlı olsun şık bir kasa ama biraz zevk meselesi diyerekten noktalıyorum konuşmamı. Sizin fikirleriniz neler.
Merhaba, ben kasamdan memnunum aslında versa t25 modeli var bende siyah. Beyaz kasaya geçmek istiyorum H5 flow modeli çok hosuma gidiyor uzun zamandır. Şuanda fiyatları 4k civarında. Acaba siz aldınız mı memnunmusunuz. O kasaya geçmeme değer mi? İleride upgrade de yapacağım bilgisayarımda fakat şuanda yaptığım keyfi bir şey. Beyaz kasa ve görünümü hoşuma gittiği icin eski kasamdaki parçalarla uyum da sağlayacağı icin düşünüyorum. Bir de acaba beyaz kasaya siyah sıvı soğutma takmak mantıklımı bilemedim görüntüsü nasıl olur?

Merhaba, ben kasamdan memnunum aslında versa T25 modeli var bende siyah. Beyaz kasaya geçmek istiyorum H5 Flow modeli çok hosuma gidiyor uzun zamandır. Şu anda fiyatları 4K civarında. Acaba siz aldınız mı memnun musunuz? O kasaya geçmeme değer mi? İleride upgrade de yapacağım bilgisayarımda fakat şu anda yaptığım keyfi bir şey. Beyaz kasa ve görünümü hoşuma gittiği icin eski kasamdaki parçalarla uyum da sağlayacağı icin düşünüyorum. Bir de acaba beyaz kasaya siyah sıvı soğutma takmak mantıklı mı bilemedim görüntüsü nasıl olur?

Hocam bende şu an H5 Elite modeli var. Önü cam kapaklı olmasına rağmen hava akışı çok güzel.

1705231790632.png

En fazla 60 dereceyi görüyor. Ki H5 Flow modelinin hava akışı çok daha iyi. Beyaz modeli ayrı güzel zaten. Siyah olan modellerinin yan tarafındaki temperli camda siyah film bulunduğundan kasanın içini pek iyi göstermiyor. Beyaz modellerinde yok diye biliyorum beyaz kasaya siyah sıvı soğutma kötü durmaz beyaz olsa daha güzel olur ama beyaz kasaya siyah elkipmanlar da kötü durmuyor. Karar sizin sonuna kadar öneririm malzeme kalitesi olsun kablolama olsun soğutma olsun çok şık bir kasa.

1705232025046.png

Hocam bende şu an H5 Elite modeli var. Önü cam kapaklı olmasına rağmen hava akışı çok güzel.

Eki Görüntüle 2084090

En fazla 60 dereceyi görüyor. Ki H5 Flow modelinin hava akışı çok daha iyi. Beyaz modeli ayrı güzel zaten. Siyah olan modellerinin yan tarafındaki temperli camda siyah film bulunduğundan kasanın içini pek iyi göstermiyor. Beyaz modellerinde yok diye biliyorum beyaz kasaya siyah sıvı soğutma kötü durmaz beyaz olsa daha güzel olur ama beyaz kasaya siyah elkipmanlar da kötü durmuyor. Karar sizin sonuna kadar öneririm malzeme kalitesi olsun kablolama olsun soğutma olsun çok şık bir kasa.

Eki Görüntüle 2084093
Sağolun hocam bilgiler için. Gerçekten çok almak istediğim bir kasa. Sıvı soğutma da gittiği yere kadar gitsin değişeceğim zaman beyaz alırım zaten. Şimdi kasayı alsam zaten direkt geçmem o kasaya kenarda bir süre durur ne zaman toplarsam o zaman geçerim. 650w psu var mesela onu da değiştiririm. Anakart B550M Pro-Vdh işlemci ryzen 5 5600x aslında memnunum fiyatlar uçuk olmasa bu iki parçayı da yükseltmek istiyordum belki intele geçerdim ama ciddi anlamda fiyatlar almış başını gitmiş. Sanırım şuanlık sadece boş kasayı alabil

Sağ olun hocam bilgiler için. Gerçekten çok almak istediğim bir kasa. Sıvı soğutma da gittiği yere kadar gitsin değişeceğim zaman beyaz alırım zaten. Şimdi kasayı alsam zaten direkt geçmem o kasaya kenarda bir süre durur ne zaman toplarsam o zaman geçerim. 650W PSU var mesela onu da değiştiririm. Anakart B550M Pro-VDH işlemci Ryzen 5 5600X aslında memnunum fiyatlar uçuk olmasa bu iki parçayı da yükseltmek istiyordum belki Intel'e geçerdim ama ciddi anlamda fiyatlar almış başını gitmiş. Sanırım şu anlık sadece boş kasayı alabil.

Rica ederim. Şimdiden hayırlı olsun hocam, aldığınız zaman kasanın fotoğrafını atarsanız çok sevinirim merak ettim nasıl olacağını.

Geri
Yukarı