NZXT H500i Kasa Düzeni

Biraz geç oldu ama led şeritin RGB kodunu ve öne taktığın soğutucunun fanı hangi tarafa bakıyor fotoğraf atarsan sevinirim

Genel olarak derli toplu olmuş fakat oradaki tek kırmızı ledli fan sırıtıyor biraz

Buda benden olsun.

Kasanın orjinalinde nereleri ledli olarak geliyor ve yanında dikey ekran kartı tutucu geliyor mu?
Kasanın içinde üst tarafında ve iç renkli plakanın arkasında hazır led döşeli olarak geliyor. Dikey ekran kartı takmanız için bir aparat gelmiyor, kasanın kendi yuvası var oraya takıyorsunuz. Sadece pci express uzatma kablosu almanız yeterli.

Kasanıza hava girişi yok ve bütün fanları egzoz fan olarak ayarlamışsınız, parçalarınız çok ısınır. En azından öndeki 2 fanı içeriye hava üfleyecek şekilde ayarlayın.

Kasanıza hava girişi yok ve bütün fanları egzoz fan olarak ayarlamışsınız, parçalarınız çok ısınır. En azından öndeki 2 fanı içeriye hava üfleyecek şekilde ayarlayın.
Bu zamana kadar bir ısınma sorunu yaşamadım. Öndeki 2 adet 140mm yi kendim bağladım o şekilde. Normalde ledler dışa dönük olmalı. Riziko oldu biraz ama sorun yaşamadım.

Ekran kartı dikey tutucu ücretsiz şekilde kasanın içinde mi çıkıyor?

Kasa kartı dikey takmaya müsait sadece ara kablo kasayla beraber gelmiyor. Kabloyu hariçten almanız gerekecek.
Sadece riser kablomu yoksa tüm standı mı almam gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…