NZXT H500i Kasa Düzeni

Olmuş olmuş, uzatma kablosu alıp o rgb fandan kurtulursan tadından yenmez.

Bu da benden. Şerefe!:neo:

120mm AIO için "front intake" veya "back exhaust" olması pek bir şeyi değiştirmiyor maalesef. @Dr. Bıyık!

Eki Görüntüle 344047
Biraz geç oldu ama led şeritin RGB kodunu ve öne taktığın soğutucunun fanı hangi tarafa bakıyor fotoğraf atarsan sevinirim

Genel olarak derli toplu olmuş fakat oradaki tek kırmızı ledli fan sırıtıyor biraz :)

Buda benden olsun.
20190128_114824.png

Kasanın orjinalinde nereleri ledli olarak geliyor ve yanında dikey ekran kartı tutucu geliyor mu?
Kasanın içinde üst tarafında ve iç renkli plakanın arkasında hazır led döşeli olarak geliyor. Dikey ekran kartı takmanız için bir aparat gelmiyor, kasanın kendi yuvası var oraya takıyorsunuz. Sadece pci express uzatma kablosu almanız yeterli.

Genel olarak derli toplu olmuş fakat oradaki tek kırmızı ledli fan sırıtıyor biraz :)

Buda benden olsun.
Eki Görüntüle 363778

Kasanın içinde üst tarafında ve iç renkli plakanın arkasında hazır led döşeli olarak geliyor. Dikey ekran kartı takmanız için bir aparat gelmiyor, kasanın kendi yuvası var oraya takıyorsunuz. Sadece pci express uzatma kablosu almanız yeterli.
Kasanıza hava girişi yok ve bütün fanları egzoz fan olarak ayarlamışsınız, parçalarınız çok ısınır. En azından öndeki 2 fanı içeriye hava üfleyecek şekilde ayarlayın.

Kasanıza hava girişi yok ve bütün fanları egzoz fan olarak ayarlamışsınız, parçalarınız çok ısınır. En azından öndeki 2 fanı içeriye hava üfleyecek şekilde ayarlayın.
Bu zamana kadar bir ısınma sorunu yaşamadım. Öndeki 2 adet 140mm yi kendim bağladım o şekilde. Normalde ledler dışa dönük olmalı. Riziko oldu biraz ama sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı