NZXT H510 alınır mı?

yiitsx

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 1700 TL civarına bu kasa nasıldır, alınır mı? Görselliğe çok önem veriyorum, bu kasanın tasarımı da çok hoşuma gidiyor.

Hava akışının kötü olduğunu biliyorum ama çok üst düzey bir sistem kurmayacağım içine, 12100F ve Gainward 1070 olacak.

Son olarak, aşağıdaki site güvenilir midir?

Hocam site güvenilir çok bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum ama daha iyi kasalar bulabilirsiniz bu bütçeye.

Site hakkında bilgim yok. NZXT H5 Flow kullanıyorum.
H510 bence pek mantıklı bir seçenek değil. Alacaksanız en az H510 Flow almanızı öneriyorum. Önüne fan takılmayan bir kasa ısı açısından çok mantıklı olmayacaktır. H510 Flow modelinde kasanın önü açık ama üstüne tek bir fan takabiliyorsunuz. Eğer bütçenize uygunsa H5 Flow bu modeli beğendiyseniz en mantıklı kasa olacaktır.

Site hakkında bilgim yok. NZXT H5 Flow kullanıyorum.
H510 bence pek mantıklı bir seçenek değil. Alacaksanız en az H510 Flow almanızı öneriyorum. Önüne fan takılmayan bir kasa ısı açısından çok mantıklı olmayacaktır. H510 Flow modelinde kasanın önü açık ama üstüne tek bir fan takabiliyorsunuz. Eğer bütçenize uygunsa H5 Flow bu modeli beğendiyseniz en mantıklı kasa olacaktır.
H5 Flow benim de çok hoşuma gidiyor ama arada 1000 lira civarı bir fark var, o bütçeye çıkamam maalesef.
Hocam site güvenilir çok bir sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum ama daha iyi kasalar bulabilirsiniz bu bütçeye.
Görüntü için istyorum zaten, olmadı ön tarafa custom panel yaparım.

H5 Flow benim de çok hoşuma gidiyor ama arada 1000 lira civarı bir fark var, o bütçeye çıkamam maalesef.

Görüntü için istyorum zaten, olmadı ön tarafa Custom panel yaparım.

Hocam görüntüsünü sevdiyseniz alabilirsiniz ama hava akışı konusunda pek bir fikrim yok daha iyi bilen birine danışabilirsiniz🙂

Görüntü için istyorum zaten, olmadı ön tarafa custom panel yaparım.
Ucuza H510 Flow bulabilirseniz o kalıyor hocam. Ama custom panel yaparsanız aynısı olur sanırım. Hayırlı olsun şimdiden.

Geri
Yukarı