NZXT H510 alınır mı?

Bütçe
2000
H510 Flow'a, üste 240-280mm sıvı soğutma takamazsın. 4000D Airflow'a takabilirsin. 240 ve 280mm sıvı soğutma desteği mevcut. Elindeki ekran kartı da 32cm, sitesinden baktım. Her iki kasaya da sorunsuz sığıyor.

Hava akışı kötü değil ama fan ve radyatör desteği sayısı kötü. Aktif olarak kullanıyorum ve işlemci sıcaklığım genel kullanımda 55 dereceyi geçmiyor. OC yaptığımda ise 70 dereceleri görüyor. Eğer sade ve şık bir bilgisayar toplamak istiyorsanız gerçekten güzel bir model ama gösterişli bir bilgisayar toplamak istiyorsanız başka bir kasaya bakın derim :)

Teşekkür ederim hocam ama artık mümkün gözükmüyor toplamak.

Elite modelini aldım Flow değil. Hava almıyor diyenlere aldanma CPU 30 dakika stress Bench'de 60 derece geçmedi. Ekran kartı 85 derece gelmedi ki 2014'ten beri macununu vs... Değişmediğim kart. Kasa efil efil o az hava kanallarından öyle bir çekiyor ki. Anlatamam yani ben memnun kaldım herkes memnun kalmaz. Benim işimi görüyor. Hiçbir sıkıntı çekmedim ve ısıya göre o fanların renk değişmesi ısındığında kasa içindeki LED şeridin ve fanların kırmızı, oyun kapattıktan sonra yeşile dönmesi falan muazzam.

Elite modelini aldım Flow değil. Hava almıyor diyenlere aldanma CPU 30 dakika stress Bench'de 60 derece geçmedi. Ekran kartı 85 derece gelmedi ki 2014'ten beri macununu vs... Değişmediğim kart. Kasa efil efil o az hava kanallarından öyle bir çekiyor ki. Anlatamam yani ben memnun kaldım herkes memnun kalmaz. Benim işimi görüyor. Hiçbir sıkıntı çekmedim ve ısıya göre o fanların renk değişmesi ısındığında kasa içindeki LED şeridin ve fanların kırmızı, oyun kapattıktan sonra yeşile dönmesi falan muazzam.

Tamamdır hocam bunu bir düşüneceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı