NZXT H6 Flow RGB yerine ASUS TUF GT502 alınır mı?

Slayers12

Centipat
Arkadaşlar ben dün NZXT H6 Flow kasasını 4899 TL'ye aldım kasa hakkında hiçbir bilgim yoktu güzeldir diye aldım. Fakat şu an birkaç videosunu izledim içime sinmedi sizce üste 2000,2500 daha koyup ASUS TUF GT502 alayım mı? Aradaki farka değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel bir kasa tercih etmişsiniz. İçinize sinmediyse keyifle kullanmanız açısından değiştirebilirsiniz fakat bence içiniz rahat etsin güzel bir kasa.

Arkadaşlar ben dün NZXT H6 Flow kasasını 4899 TL'ye aldım kasa hakkında hiçbir bilgim yoktu güzeldir diye aldım. Fakat şu an birkaç videosunu izledim içime sinmedi sizce üste 2000,2500 daha koyup ASUS TUF GT502 alayım mı? Aradaki farka değer mi?

İkisi de güzel kasalar ben GT502 kullanıcısıyım. Açıkçası ekstra fan almak saçma gelsede ciddi manada kasanın mimarisi harika. Fakat NZXT H6 Flow bu aralar yabancılar arasında bayağı rağbet görüyor. 2-2.5 daha koyup bir de üstüne fan almak biraz can sıkıyor sadece. Son tercih size kalmış. Ayrıca GT502 kasamdanda isterseniz görüntü koyabilirim.

İkisi de güzel kasalar ben GT502 kullanıcısıyım. Açıkçası ekstra fan almak saçma gelsede ciddi manada kasanın mimarisi harika. Fakat NZXT H6 Flow bu aralar yabancılar arasında bayağı rağbet görüyor. 2-2.5 daha koyup bir de üstüne fan almak biraz can sıkıyor sadece. Son tercih size kalmış. Ayrıca GT502 kasamdanda isterseniz görüntü koyabilirim.
Eklemeniz daha iyi olur hocam.

Bana da ASUS daha hoş geliyor fan konusunda sıkıntım yok alırım görüntü koyarsanız iyi olur.

Dış görünüş için konuşayım, ben tercih edecek olsam h6 flow tercih ederim. Kütük gibi tuf koymaya gerek yok.
Neresi kütük gibi yav. :D
r4black.jpg

Eklemeniz daha iyi olur hocam.

Bana da ASUS daha hoş geliyor fan konusunda sıkıntım yok alırım görüntü koyarsanız iyi olur.

Öncelikle fotoğraf özürlüsü ve o anki heyecanla çok kötü çektiğim için kusura bakmayın, il dışında olduğum için bu kadar fotoğraf var elimde, perşembe akşam veya cuma sabahı ekstra ekleyebilirim. Bazı şeylerde değişiklik oldu onlarda kasayla pek fazla ilgili değil.

Ayrıca öndeki TUF logosunun ışığı insanı kendine çekmiyor değil 😍

Dosya Ekleri

• IMG_6112.jpeg
    IMG_6112.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_6113.jpeg
    IMG_6113.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_6114.jpeg
    IMG_6114.jpeg
    69,5 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_6115.jpeg