Diğer NZXT H7 Airflow 2459TL

Yer
Parc des Princes
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HD 5650 i3-380m 4GB ram
(Acer Aspire 5820TG Laptop)
Biz önceden bilgisayar kasasına bakarken veya alırken içinde PSU var mı diye düşünmezdik hem malzemesi kaliteliydi hemde PSU vardı içlerinde şimdi sağa sola 2 cam bir fırın boya saçın üzerine 5 6 fan deliği açıp maliyeti düşük metal bile kullanılmayan kasalara PSU bile yok 3-5 bin TL para istiyorlar . İşin garip yanı 800 w PSU minimum 650 TL iken 850 w PSU 1000 kusur lira yani beyler size mantıklı geliyor mu 50 w da bu kadar fiyat oynanilmasi burda firmaların ciddi şekilde pislik yaptığı ortaya çıkıyor bunun sebebi bana göre ekran kartı yüzünden üretici firmalar bazı üstün seviye denilen kartlara 850w yazdıklarından dolayı millete dayiyorlar birde buna YouTube de sponsorla güzelmiş diye neyse herkesin gözü görüyor sanırım 😂😂

@messinicocugu Hocam bu indirimi kaçırdım. Hesabıma bir türlü onay gelmediği için giriş yapamadım. Başka hesap açıp alana kadar stok bitmişti. Bu paylaştığım linkteki ürünle aynı mı ? Yoksa farklı mı ?
Sizin paylaştığınız '' AirFlow '' bu linkteki sadece '' Flow ''

@messinicocugu Hocam bu indirimi kaçırdım. Hesabıma bir türlü onay gelmediği için giriş yapamadım. Başka hesap açıp alana kadar stok bitmişti. Bu paylaştığım linkteki ürünle aynı mı? Yoksa farklı mı?
Sizin paylaştığınız " AirFlow " bu linkteki sadece " Flow "

Aynı kasa hocam.

Biz önceden bilgisayar kasasına bakarken veya alırken içinde PSU var mı diye düşünmezdik hem malzemesi kaliteliydi hemde PSU vardı içlerinde şimdi sağa sola 2 cam bir fırın boya saçın üzerine 5 6 fan deliği açıp maliyeti düşük metal bile kullanılmayan kasalara PSU bile yok 3-5 bin TL para istiyorlar . İşin garip yanı 800 w PSU minimum 650 TL iken 850 w PSU 1000 kusur lira yani beyler size mantıklı geliyor mu 50 w da bu kadar fiyat oynanilmasi burda firmaların ciddi şekilde pislik yaptığı ortaya çıkıyor bunun sebebi bana göre ekran kartı yüzünden üretici firmalar bazı üstün seviye denilen kartlara 850w yazdıklarından dolayı millete dayiyorlar birde buna YouTube de sponsorla güzelmiş diye neyse herkesin gözü görüyor sanırım 😂😂
1k ya 850lik psu nerde.

@messinicocugu
Hocam çok özür dilerim konuyu hortlatmış oluyorum. Sürekli bu konuda size soru soruyorum. Bütçe gereği o sorduğum ilanı da kaçırdım. :) Vatanda şuan indirim mevcut. Hangi kasa daha iyi sizce ?

Yeni konular

Geri
Yukarı