NZXT H9 vs Lian Li O11 EVO

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba,

Beyaz bir kasa almak istiyorum. Bu iki kasa arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Lian Li'yi önceden beri beğenirdim ama ön taraf ortadaki metal parçanın NZXT H9 modelinde olmayıp sırf cam olması daha şık duruyor gibi sanki. Ama Lian Li daha geniş gibi. Ya da bu tarz önerebileceğiniz beyaz kasa fikirleri var mı? Ortalama ikisinin fiyatı yakın gibi. Bu fiyat bandında olabilir tavsiyeleriniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@painkiller NZXT daha sık. Lakin satış yok hiçbir yerde, bulduysan al derim.
Sık derken şık manasında mı? Kafam karıştı anlık:) Eğer öyleyse evet daha şık duruyor ama hiçbir yerde bulamadım açıkçası. Bir kişi ikinci elde satıyor 4800₺ istiyor sadece. Lian Li modeli de baya cezbediyor beni açıkçası ama şu ortasındaki metali koparıp atasım var resmen:)

Sık derken şık manasında mı? Kafam karıştı anlık:) Eğer öyleyse evet daha şık duruyor ama hiçbir yerde bulamadım açıkçası. Bir kişi ikinci elde satıyor 4800₺ istiyor sadece. Lian Li modeli de baya cezbediyor beni açıkçası ama şu ortasındaki metali koparıp atasım var resmen:)
Evet hocam, şık manasında dedim. Lian Li güzel ama NZXT daha güzel. Bende baktım ama sıfır satışı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı