NZXT Kraken M.22 85 derecede çalışıyor

Kasan havadar ise güzel soğutması lazım o soğutucunun. Sesli çalışır ama soğutur. Montaj resmini atar mısın? Radyatör önde yada arkada ise radyatör boruları alta gelecek şekilde monte etmen gerekiyor. İçinde hava varsa pompaya dolar yoksa.

Her ikisini de almadan önce sorsaydın keşke. 120mm sıvı soğutma alınmaz. Sıcaklıklar normal. Ayrıca sıvısı değişmemeli o soğutucuların.
İnternette youtube ta değiştirenleri görünce acaba sıvıdan mıdır diye boşaltmıştım içinden de rengi şeffaf ama yeşilimsi bi renkte sıvı çıktı çıkan sıvıyı pet şişeye doldurduğumda bi süre sonra dibinde toz gibi şeyler çökmüştü
Kasan havadar ise güzel soğutması lazım o soğutucunun. Sesli çalışır ama soğutur. Montaj resmini atar mısın? Radyatör önde yada arkada ise radyatör boruları alta gelecek şekilde monte etmen gerekiyor. İçinde hava varsa pompaya dolar yoksa.
Corsair spec omega kasanın markası dediğiniz gibi borular alta gelecek şekilde takıyım bi fan daha takmıştım çift fanlı olarak egzoz kısmına monte etmiştim

Son düzenleme:
Sadece kendi fanını ve dışarı üfleyecek taktığınıza emin olun.
Tek fanlı da denedim sizin dediğiniz gibi kendi fanını taktım sadece dışarı üfleyecek şekilde taktım ama sonuç aynı boşta ısınmaya devam ediyor
Macun bu şekilde geldi çakma mı bilmiyorum

Dosya Ekleri

• 19BF793C-A2B0-4730-B346-5A706DDD95FE.png
    19BF793C-A2B0-4730-B346-5A706DDD95FE.png
    1 MB · Görüntüleme: 30
Bu kötü oldu o zaman çakma macun o kdar etkiler mi peki 85 derecelere kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@9fortyny

Spatulasız isterseniz: Arctic MX-4 2020 En Yüksek Performanslı Termal Macun 4 gr (AR-ACTCP00002B) | Teknobiyotik

Spatulalı isterseniz: Arctic MX-4 En Yüksek Performanslı Termal Macun (4gr)(Spatulalı) (AR-ACTCP00031B) - 2020 Edition | Teknobiyotik

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@9fortyny

Spatulasız isterseniz: Arctic MX-4 2020 En Yüksek Performanslı Termal Macun 4 gr (AR-ACTCP00002B) | Teknobiyotik

Spatulalı isterseniz: Arctic MX-4 En Yüksek Performanslı Termal Macun (4gr)(Spatulalı) (AR-ACTCP00031B) - 2020 Edition | Teknobiyotik
Çakma gerçekten teşekkür ederim

Geri
Yukarı