Elektronik NZXT lift RGB mouse ₺699,00

İtopya'da ₺699, 00'ye düşmüş, ürün hakkında bilgim yok. Bilgisi olanlar yorum yaparsa iyi olur.

Bu kadar para vermene bence hiç gerek yok Performax xotran var harika mouse bizzat kullanıyorum malzeme kalitesi olarak trim sesi yok dandik plastik değil 1000Hz gayet kaliteli sensör var fiyatı da uygun bir bak derim.

Bu kadar para vermene bence hiç gerek yok.
Almıyorum, indirim var diye paylaştım.

Performax Xotran var harika mouse.
Boş yorum yapmışsın. Performax Xotran'ın üreticisi bile şu mousela kendi mouseunu aynı kefeye koymaz. Elinizdeki 100 liralık ürünü piyasanın en iyisi zannetmeyin. ''Gerek yok'' ne demek? Aynı sensör mü sence? Kalite olarak aynı mı sence? O senin işini görür, başkasının işini görmez. PMW3327 var Xotran'da. Bunda 3389 var.

Bu mantıkla son model araba almaya da gerek yok, eski arabalar harika 👍

Bu kadar para vermene bence hiç gerek yok Performax xotran var harika mouse
Xotran kendi fiyatında harika bir mouse ancak bu mouse la karşılaştırılamaz.

Almıyorum, indirim var diye paylaştım.

Boş yorum yapmışsın. Performax Xotran'ın üreticisi bile şu mousela kendi mouseunu aynı kefeye koymaz. Elinizdeki 100 liralık ürünü piyasanın en iyisi zannetmeyin. ''Gerek yok'' ne demek? Aynı sensör mü sence? Kalite olarak aynı mı sence? O senin işini görür, başkasının işini görmez. PMW3327 var Xotran'da. Bunda 3389 var.

Bu mantıkla son model araba almaya da gerek yok, eski arabalar harika 👍

Çift el kullanıma hangi fare iyidir? Bende Impact II var çok, çok rahatım tasarımından. Buna alternatif NZXT iyi gider mi yoksa başka mı bakılmalı? 100 TL ya da 1000 TL farketmez.

Çift el kullanıma hangi fare iyidir? Bende Impact II var çok, çok rahatım tasarımından. Buna alternatif NZXT iyi gider mi yoksa başka mı bakılmalı? 100 TL ya da 1000 TL farketmez.
NZXT simetrik bir mouse rahat edersiniz bence. Bu fiyata alınır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı