NZXT S340 vs Zalman Z11 NEO

HestiaEct

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi iki kasa arasında kaldım. Görünüş ve modülerlik açısından NZXT gözüme daha iyi geldi. Fakat (yanlış olabilir) Zalman Z11 Neo da hava akışı konusunda NZXT S340'dan daha iyi sanırım. Sizin de düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
S340 malzeme kalitesi olarak kesinlikle daha iyi. Sonuçta NZXT kalitesi. S340 Z11'den çok daha küçük bir kasa ama iç hacim olarak çok daha geniş ve ferah. Kablolama çok iyi. Kendim de kullanmaktayım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Her iki kasayı da gözlemlemeden yorum yapmak pek mantıklı değil. Arada bariz fark var.

Valla hocam olursa sleeved kablo vs. çok hoş gözüküyor NZXT S340 'da o yüzden onu seçmek için bir nedenim oluşuyor fakat işte konuda da belirttiğim gibi 4 fan ile yetersiz gibi geldi hava akışı konusunda.

Valla hocam olursa sleeved kablo vs. çok hoş gözüküyor NZXT S340 'da o yüzden onu seçmek için bir nedenim oluşuyor fakat işte konuda da belirttiğim gibi 4 fan ile yetersiz gibi geldi hava akışı konusunda.
2 fan bile yeterli. Merak etmeyin. Sleeved kablo kesinlikle tavsiye ederim. Bir de egzoz fan olarak Corsair Af120 alırsanız kırmızı şeritleriyle harika duruyor.:)

Z11 Neo da S340 da çok güzel kasalar ve emin ol hava akışları hemen hemen aynı.

S340 alamayıp Z11 Neo almış biri olarak söylüyorum bu yorumu. Z11 Neo aldığım için pişman değilim ama S340 hep bir uhde olarak duracak içimde. Lanet olsun, S340 çok güzel dostum. :D

Peki kendi fanları çalıştığında çok ses yapıyor mu ? Ayrıca renk olarak hangisini seçtiniz acaba ben siyah düşünüyorum da .

Valla bende bilemiyorum şuan çok kararsızım böyle konularda (n)

Peki kendi fanları çalıştığında çok ses yapıyor mu ? Ayrıca renk olarak hangisini seçtiniz acaba ben siyah düşünüyorum da.

Valla bende bilemiyorum şuan çok kararsızım böyle konularda (n)
S340'ın göbeğini kesinlikle renkli al. Simsiyah yaparak içerideki o detayı kaybetme.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı