NZXT x62 Kraken Montajı Nasıl Yapılır?

NESTER34

Kilopat
Makaleler
2
Sonunda montajını yapmaya karar verdim. Anakart Asus Z370 TUF Plus Gaming kasa Phanteks Enthoo Pro M, yarı şeffaf panel. Anakartta iki tane pompa girişi gibi bir şey var. İlk defa sıvı soğutma kullanacağım, dikkat etmem gereken şeyler nedir? Nasıl en sağlıklı montajı yapabilirim ve öne mi yoksa üste mi takmalıyım? Hangisine pompayı bağlayacağım. Yarın sabah montajı yapacağım. Bir de Cooler Master MasterGel Marker Nano Elmas Partiküllü macunum var. Üzerinde bulunan macunu temizleyip bunu sürmem daha iyi olur mu?
Beyler?
Yok mu kimse? :D

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam kuruyor izle. Ben kendim de kurdum arkadaşıma bu soğutmadan. Çok güzel görünüme sahip gerçekten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam kuruyor izle. Ben kendim de kurdum arkadaşıma bu soğutmadan. Çok güzel görünüme sahip gerçekten.

Kendi çabalarımla kurdum. Fakat 80 derece oyunlarda. Ben yana değilde üstte taktım.

İyi güzel bir soğutma, yalnız biraz komleks yapıya sahip. Hele soğutucuya bağlanılan kablo var, emanet gibi duruyordu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı