O Kadar Mutluyum Ki!

Cemsnbc

Hectopat
Daha fazla  
Yıllar önce tanıştım kendisiyle, ilk tanışmamızdan 15 gün sonra baya ayrı kalmak zorunda kaldım. Sonra tekrardan beraberdik. Yıllar geçtikçe kendisinden nefret eder hale geldim. Ne zaman işe yarayacak olsa hep beni yarı yolda bıraktı. Ben neyse ki kendisinden haftaya kurtuluyorum.
Seni aldığım güne lanet olsun LG G5. Senden kurtulacağım için o kadar mutluyum ki anlatamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
G5 almak için evden çıktığım gün mağazada G5 yoktu S7 edge satın almıştım. Şansıma iyiki de stoklarında yoktu, telefonum ilk gün nasılsa hızı hala aynı, 2 yılın ardından batarya performansı hala tatmin edici.

Ben de LG G5 kullanıyorum. Ghost Screen sorunu dışında gerçekten iyi bir cihaz olduğunu düşünüyorum. Logo izleri bazen gerçekten can sıkıcı olabiliyor ama ekranın görsel kalitesi gerçekten çok iyi. Performans olarak da gerçekten başarılı. Kamerası, gece çekimlerinde daha iyi olabilirdi ama geriye kalan çekimlerde iyi sonuçlar aldığımı söyleyebilirim. Hoparlörün kalitesi başarılı. Pil performansı çok tatmin edici değil ama aralıksız yoğun kullanımda 5-6 saat götürür diye düşünüyorum.

LG G4 cihazım var. Herkes çok kötü diyor. Ama bende bir sıkıntısı yok. 2 senedir kullanıyorum .Sadece batarya aşındı o kadar. Şansıma iyisi mi denk geldi. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı