Çözüldü OBB dosyası nedir ve ne durumlarda bir şey iner?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SesszNinja1

Decapat
Daha fazla  
Telefonda Android klasörünü açtığımda OBB diye bir klasör gördüm. Bu klasörü nasıl açabilirim? 0 öge gözüküyor ama en son 11.09 da bir şey inmiş gözüküyor. Nasıl açabilirim?

Anlamamak için ısrar ediyorsun 😀. Telefonuna uygulama indirmezsen OBB klasörü oluşmaz. Uygulama indirdiğin zaman oluşur.
Ben kendimi yanlış ifade etmiştim bekle şimdi Instagram'da takiliyorum ve 30 uygulama var telefonda ben Instagram'da gezerken obb klasörüne yenilik gelebilir mi? Yani mesela ben en son uygulamayı 1 de indirmişim Obb de en son tarih 01.00 27 temmuz 2023 gösteriyor ben Instagram'a bakarken o 03.00 27 temmuz 2023 olabilir mi?

Ben kendimi yanlış ifade etmiştim bekle şimdi Instagram'da takiliyorum ve 30 uygulama var telefonda ben Instagram'da gezerken obb klasörüne yenilik gelebilir mi? Yani mesela ben en son uygulamayı 1 de indirmişim Obb de en son tarih 01.00 27 temmuz 2023 gösteriyor ben Instagram'a bakarken o 03.00 27 temmuz 2023 olabilir mi?
Güncellemelerle vs. gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı