Sürprizbozan Obi-WAN kenobi dizisinden ilk fragman geldi!

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yok maalesef tek sezon hocam. Bence gayet yeterli 6 bölüm. Adam 19 sene boyunca Tatooine'de inzivadaydı. Anlatacak bir şey yok. Fazla aksiyon çelişkilere neden olur?

Yani aynen, uzun olup sıkıcı olmasındansa mis gibi 6 bölüm iyi olur. Vader işi yalan o zaman, galiba sadece bir kez karşılaşıyorlar. O da New hope idi galiba.

Yani aynen, uzun olup sıkıcı olmasındansa mis gibi 6 bölüm iyi olur. Vader işi yalan o zaman, galiba sadece bir kez karşılaşıyorlar. O da New hope idi galiba.
Vader dizide olacak hocam. :) Resmi olarak duyuruldu. Hayden Christensen çekimlere gitti. Hata Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy yüzyılın rövanşı olacak dedi. :) Ama ne şekilde görünecek belirsiz. Çelişki olmaması için ya rüyada ya da flashback olarak karşılaşacaklar.

Vader dizide olacak hocam. :) resmi olarak duyuruldu. Hayden christensen çekimlere gitti. Hata lucasfilm başkanı kathleen kennedy yüzyılın rövanşı olacak dedi. :) ama ne şekilde görünecek belirsiz. Çelişki olmaması için ya rüyada ya da flashback olarak karşılaşacaklar.

Güzel olur, hele hayden varsa çok iyi olur. Bir de küçükten bir Grogu'nun Jedi temple olayı anlatılsa harika.

Güzel olur, hele hayden varsa çok iyi olur. Bir de küçükten bir Grogu'nun Jedi temple olayı anlatılsa harika.
Spoiler olacak ama The Book of Boba Fett dizisinde Grogu'nun tapınaktan kaçırılmasıyla ilgili flashback var. Haklı olarak ne alaka diyebilirsin. :D Boba Fett ile hiç alakası yok ama koydular işte. Boba Fett'i iyi şekilde anlatmayı beceremediler olayı daha fazla oyuncak satmak için Grogu'ya bağladılar.

Spoiler olacak ama the book of Boba Fett dizisinde Grogu'nun tapınaktan kaçırılmasıyla ilgili flashback var. Haklı olarak ne alaka diyebilirsin. :D Boba Fett ile hiç alakası yok ama koydular işte. Boba Fett'i iyi şekilde anlatmayı beceremediler olayı daha fazla oyuncak satmak için Grogu'ya bağladılar.

Yo izledim hocam zaten. Ben o sahneyi gördüğümden dolayı biraz detay istedim bu dizide. Hayatta kalan tek tinyling diye biliyorum.

Yo izledim hocam zaten. Ben o sahneyi gördüğümden dolayı biraz detay istedim bu dizide. Hayatta kalan tek tinyling diye biliyorum.
Öyle ama Kenobi ile hiç ilgisi yok Grogu'nun. Alakasız şeyler izlemek yerine 1 saat boyunca çölde kertenkele yiyen Obi-Wan izlemeyi tercih ederim. Zaten izlemek istediğim buydu. :)

Geri
Yukarı