Çözüldü OBP ile liseye geçerken devamsızlık sorun yaratır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hera092

Picopat
Daha fazla  
Belge istemiyorum zaten bugünden sonra gitmesem şu an 12 gün devamsızlığım liseye girerken sıkıntı çıkarır mı? OBP ile gireceğim.

Çözüm
OBP ile girilen liselerde devamsızlık şartı aranmıyor. Şöyle olur mesela, 100 kontenjan vardır, 100. kişi alınacaktır. İki aday vardır, ortalamaları aynıdır. Bu durumda devamsızlığa bakılıyor olabilir. Ama çok nadir, çok düşük bir ihtimal.

Ayrıca belge istemiyorum demişsiniz, ortaokullarda devamsızlıklar belge almaya engel değil. 20 gün de olsa alırsınız belge.
OBP ile girilen liselerde devamsızlık şartı aranmıyor. Şöyle olur mesela, 100 kontenjan vardır, 100. kişi alınacaktır. İki aday vardır, ortalamaları aynıdır. Bu durumda devamsızlığa bakılıyor olabilir. Ama çok nadir, çok düşük bir ihtimal.

Ayrıca belge istemiyorum demişsiniz, ortaokullarda devamsızlıklar belge almaya engel değil. 20 gün de olsa alırsınız belge.

Çözüm

Bir hoca alamazsınız demişdide bilgi için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı