OBS 720p yayın verirken 1080p kayıt almak

AtilllaBaki25

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar, ben 720p yayın verirken YouTube için 1080p kayıt almak istiyorum da öyle bir şey var mı? Varsa nasıl yapılır? Bileniniz varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlardan video ve yayın olarak 2 farklı ayar yapabilirsin. Şu an PC de olmadığımdan yardımcı olamıyorum. Biraz kurcuklarsan bulursun.

Hocam video kısmında FH ama yayın kısmını ayarlayamadım müsait olunca yardım edebilirseniz çok sevinirim

Ayarlardan video ve yayın olarak 2 farklı ayar yapabilirsin. Şu an PC de olmadığımdan yardımcı olamıyorum. Biraz kurcuklarsan bulursun.

Hocam müsait misiniz bu bilgiye hiçbir yerden erişemiyorum

Son düzenleme:
Hocam video kısmında FH ama yayın kısmını ayarlayamadım müsait olunca yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Hocam müsait misiniz bu bilgiye hiçbir yerden erişemiyorum.

Az önce baktım da yayın kısmında çözünürlük seçeneği yok. Yayındaki gibi 720p alıp, video düzenleme programıyla 1080p yapabilirsin. (sistemin iyiyse hem yayın alıp hem kayıt yapmanı öneririm)
Yayını Twitch'te açacaksan video yapım kitinden yayının geçmişini indirebilirsin.

Az önce baktım da yayın kısmında çözünürlük seçeneği yok. Yayındaki gibi 720p alıp, video düzenleme programıyla 1080p yapabilirsin. (sistemin iyiyse hem yayın alıp hem kayıt yapmanı öneririm)
Yayını Twitch'te açacaksan video yapım kitinden yayının geçmişini indirebilirsin.

7600X 6800XT var hocam aynı zamanda kayıtta alıyorum ama ayarı çözemedim

Geri
Yukarı