Çözüldü OBS bas-konuş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Merhaba. Ben de yabancı formları okudum ve sonunda başardım. OBS programını aç, ayarlara tıkla. Kısayollar'a bas, oradan bas-konuşu bul ve oraya tuş ata. Sonra yine ayarlardan ses sekmesine gel, "KISAYOLLAR" yazacak orada. "BAS KONUŞU ETKİNLEŞTİR" var, kutucuğa tıkla. Olay bitmiştir. :)
Merhaba. Ben de yabancı formları okudum ve sonunda başardım. OBS programını aç, ayarlara tıkla. Kısayollar'a bas, oradan bas-konuşu bul ve oraya tuş ata. Sonra yine ayarlardan ses sekmesine gel, "KISAYOLLAR" yazacak orada. "BAS KONUŞU ETKİNLEŞTİR" var, kutucuğa tıkla. Olay bitmiştir. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkürler yardımcı oldu. Yani böyle bir özelliği ayarlara koymak saçma olmuş bence bende ana ekran üzerinde arıyordum.

Geri
Yukarı