OBS CS:GO siyah ekranda kalıyor

mertatess22

Decapat
Öncelikle belirtmek istiyorum ki sosyaldeki bütün konuları okudum ama sorunumu çözemedim. OBS'de oyun yakalama yaparken siyah ekran alıyorum. OBS'i hem dahili hem de harici grafik işlemciyle çalıştırdım ve değişen bir şey olmadı. Fakat CS:GO'yu dahili grafik işlemciyle çalıştırdığım zaman görüntü aldım. Fakat FPS'imde maalesef düşüş oldu dahili grafik işlemciye geçtiğim için. NVIDIA ile nasıl görüntü alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle belirtmek istiyorum ki sosyaldeki bütün konuları okudum ama sorunumu çözemedim. OBS'de oyun yakalama yaparken siyah ekran alıyorum. OBS'i hem dahili hem de harici grafik işlemciyle çalıştırdım ve değişen bir şey olmadı. Fakat CS:GO'yu dahili grafik işlemciyle çalıştırdığım zaman görüntü aldım. Fakat FPS'imde maalesef düşüş oldu dahili grafik işlemciye geçtiğim için. NVIDIA ile nasıl görüntü alabilirim?
Oyunu tam ekran pencereli moda alarak dener misin?

Oyunu tam ekran pencereli moda alarak dener misin?

Maalesef bu şekilde de görüntü alamıyorum.
OBS'yi dahili ekran kartı ile çalıştır. Oyun kayıt ve Pencere kayıt girdisi oluştur. Ekran kayıt girdisi için tam ekran olan pencereyi kayıt etsin.
Maalesef bu şekilde de olmadı.
Steam'dan CS:GO'ya sağ tıklayıp özellikler diyin. Ardından başlatma seçeneklerine gelerek,
-allow_third_party_software
komudunu giriniz.
Şuan deniyorum.
Steam'dan CS:GO'ya sağ tıklayıp özellikler deyin. Ardından başlatma seçeneklerine gelerek,
-Allow_third_party_software.
Komudunu giriniz.

Maalesef. Oyun yakala kısmında ne yaparsam yapayım siyah oluyor. Ekran yakalamada masaüstünü gösteriyor fakat şu an için CS:GO'da kayıt yapamıyorum. Başka çözüm önerileriniz varsa denemek isterim.
OBS'yi dahili ekran kartı ile çalıştır. Oyun kayıt ve pencere kayıt girdisi oluştur. Ekran kayıt girdisi için tam ekran olan pencereyi kayıt etsin.

Başka bir öneriniz var mı acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı