OBS ile Cyberpunk 2077 Twitch yayınları 1-2 saniyede bir titriyor

user21234

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, başlıkta bahsettiğim gibi ama bu olay diğer oyunların tümünde olmazken sadece Cyberpunk 2077 oynarken yayın açınca oluyor. Görüntü sağa sola titriyor ve bu olay her 1 ya da 2 saniyede bir oluyor. Diğer oyunlarda dediğim gibi öyle sorunlar olmuyor.

Ryzen 3 2200g işlemci
RX 570 ekran kartı
120 GB SSD
300 GB HDD
16 GB 3200 MHZ RAM
Hocam sistem orta düzey olduğu için olabilir çünkü Cyberpunk baya yeni bir oyun çok normal öyle titremesi tavsiyem yeni parça alın eğer cyberpunk yayın yapacaksanız
Hocam sistem orta düzey olduğu için olabilir çünkü Cyberpunk baya yeni bir oyun çok normal öyle titremesi tavsiyem yeni parça alın eğer cyberpunk yayın yapacaksanız
RX 570 ile cyberpunk yayını yapmanızı tavsiye etmem

Radeon Boost ayarı açıkmı çünkü GTA 5'te açınca görsellerde titreme oluyor.

Açık değil ama onu açınca düzelir mi ki? Deneyeceğim.

RX 570 ile cyberpunk yayını yapmanızı tavsiye etmem
Hocam deneme yapıyorum öyle ciddi yayıncı değilim de sadece Cyberpunk' da böyle hata olması ilgimi çekti. Diğer oyunlarda yayın yaparken en yüksek ayarlarda bile sorun olmuyor.

Hocam deneme yapıyorum öyle ciddi yayıncı değilim de sadece Cyberpunk'da böyle hata olması ilgimi çekti. Diğer oyunlarda yayın yaparken en yüksek ayarlarda bile sorun olmuyor.

Hayır açıksa kapatın dicektim açmasını tavsive etmem.

Hocam deneme yapıyorum öyle ciddi yayıncı değilim de sadece Cyberpunk'da böyle hata olması ilgimi çekti. Diğer oyunlarda yayın yaparken en yüksek ayarlarda bile sorun olmuyor.

Hocam, Cyberpunk optimizasyonu kötü bir oyun. Ondan kaynaklıdır.

Geri
Yukarı