Twitch yayınları için uygun bir Streamlabs ayarı

ErenPLAT

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, kısa süre önce İnternet'imi değiştirdim ve yayın yapmaya karar verdim. Fakat oynadığım oyunlarda FPS ya da ping sıkıntım olmasa bile yayınlarıma 4-5 dakikada bir %5'lik %10'luk bir drop giriyor ve bu benim canımı çok sıkıyor. Sanırım hala adam akıllı bitrate ve işlemci kullanım ayarımı ayarlayamadım.

TTNET kullanıyorum ve 24MB dowload ,5.8 MB Upload'a sahibim. Ryzen 3 1200 gibi bir işlemcim var(biliyorum biraz düşük) ve yayınlarıma genellikle 2000 bitrate veriyorum ve işlemci kullanım ayarımı Superfast'e alıyorum. Tavsiyeniz varsa sevinirim. Bana yardım için alternatif olarak twitch.tv/erenplat'dan da ulaşabilirsiniz.

Denedim fakat dedin kadar çok iyi bir sonuç alamadım, Valorant oynuyorum genellikle fakat bir düzelme yaşamadım açıkcası, yine de teşekkürler.

Online ağırlıklı oyunlarda 720P30 2250 bitrate yayın yapabilirsin 1.7 upload ile rahat bir şekilde bu ayarlarda yayın yapabiliyorum.

Online ağırlıklı oyunlarda 720P30 2250 bitrate yayın yapabilirsin 1.7 upload ile rahat bir şekilde bu ayarlarda yayın yapabiliyorum.

Sorunu buldum sana çok teşekkür ederim, fazlasıyla yardımcı oldun.
Streamlabs OBS kullanıyordum bugün normal OBS kullanamay başladım sorunum tamamen çözüldü, 720P 60FPS sıfır dropsuz yayın yapabiliyorum. 2000 bitrate, superfast olarak kullanıyorum tavsiye ederim.

Sorunu buldum sana çok teşekkür ederim, fazlasıyla yardımcı oldun.
Streamlabs OBS kullanıyordum bugün normal OBS kullanamay başladım sorunum tamamen çözüldü, 720P 60FPS sıfır dropsuz yayın yapabiliyorum. 2000 bitrate, superfast olarak kullanıyorum tavsiye ederim.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu rica etsem konu mesajımı çözüldü olarak işaretleyebilir misin🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı