OBS Kameramı Görmüyor

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
OBS stüdyo kameramı görmüyor diğer uygulamalarda sıkıntı yok. Droidcam ile telefon kameramı bağlıyorum Zoom gibi uygulamalarda gözükmesi için Droidcam Source 2'yi seçiyorum. Droidcam Source 3'ü seçtiğimde Zoom da kamerayı göstermiyor. Ben OBS'den şimdi nasıl Droidcam Source 2'yi seçebilirim. Mikrofonu da aynı şekilde farklı bir uygulamadan telefondan bilgisayara bağlıyorum onda sıkıntı yok OBS'ye ses gidiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,6 KB · Görüntüleme: 704
OBS stüdyo kameramı görmüyor diğer uygulamalarda sıkıntı yok. Droidcam ile telefon kameramı bağlıyorum Zoom gibi uygulamalarda gözükmesi için Droidcam Source 2'yi seçiyorum. Droidcam Source 3'ü seçtiğimde Zoom da kamerayı göstermiyor. Ben OBS'den şimdi nasıl Droidcam Source 2'yi seçebilirim. Mikrofonu da aynı şekilde farklı bir uygulamadan telefondan bilgisayara bağlıyorum onda sıkıntı yok OBS'ye ses gidiyor.
Baya geç oldu ama hala çözemiyorsan sağ tık,filtrelere geliyoruz ve orda efekt filtreleri kısmında bişey varsa onu silin ve düzelir.

Baya geç oldu ama hala çözemiyorsan sağ tık,filtrelere geliyoruz ve orda efekt filtreleri kısmında bişey varsa onu silin ve düzelir.
Yorumunuz için teşekkürler. Sorunum hala devam ediyordu dediğiniz şeyi yaptım ama seçili filtre yok yine de düzelmedi. Streamlabs yükledim onda da aynı sorun var efekt de seçili değil.

Yorumunuz için teşekkürler. Sorunum hala devam ediyordu dediğiniz şeyi yaptım ama seçili filtre yok yine de düzelmedi. Streamlabs yükledim onda da aynı sorun var efekt de seçili değil.
Baya geç oldu demişim başka makale ile karıştırdım ama çözümü büyük ihtimalle şudur : Gizlilik ayarlarına geliyoruz biraz altta kamera olacaktır. Uygulamaların kameranıza erişmesine izin ver yazar. Büyük ihtimalle kapalıdır, açık yapın ve tekrar kontrol edin

Bayağı geç oldu demişim başka makale ile karıştırdım ama çözümü büyük ihtimalle şudur: Gizlilik ayarlarına geliyoruz biraz altta kamera olacaktır. Uygulamaların kameranıza erişmesine izin ver yazar. Büyük ihtimalle kapalıdır, açık yapın ve tekrar kontrol edin.

Abi Chroma anahtarı sildim oldu sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı