OBS kayıt kalitesi nasıl yükseltilir?

Syntax Error

Hectopat
Bulanık bir görüntü var hafiften ve benim gördüğüm kalitede kayıt almak istiyorum. Fakat benim gördüğüm görüntüye kıyasla bayağı kötü duruyor.
İşlemci i5-12400F ekran kartı RTX 3070 Ti.

Ekran görüntüsü 2024-04-03 175353.png

GeForce Experience ile kayıt alınca çok daha kaliteli bir çıktı alıyorsun. OBS gibi çok gelişmiş olmasada işini göreceğini düşünüyorum. Ben şahsen videolar için OBS kullanıyorum çünkü mikrofonuma gürültü engelleme gibi bazı güzel özellikleri çok rahatça ekleyebiliyor, sahneler arasında geçebiliyorum. OBS'in böyle artıları var işte, bunlardan feragat ederim ben ne olacak diyorsan dediğim gibi Experience ile kayıt almayı denemelisin.

GeForce Experience ile kayıt alınca çok daha kaliteli bir çıktı alıyorsun. OBS gibi çok gelişmiş olmasa da işini göreceğini düşünüyorum. Ben şahsen videolar için OBS kullanıyorum çünkü mikrofonuma gürültü engelleme gibi bazı güzel özellikleri çok rahatça ekleyebiliyor, sahneler arasında geçebiliyorum. OBS'in böyle artıları var işte, bunlardan feragat ederim ben ne olacak diyorsan dediğim gibi Experience ile kayıt almayı denemelisin.

Evet zaten bende böyle durumlar olduğu için OBS tercih ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı