OBS minimum sistem gereksinimleri nedir?

TheVolquan

Hectopat
Başlıkta da yazdığım gibi OBS kullnmak için en az nasıl sistem gereksinimleri nedir ve OBS'den düşük hangi video programını önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben İntel Graphics 2000 ve İntel Pentium B960 ile 720p ve 30 FPS videolar çekebiliyorum.
Gerisini siz düşünün.
Bandicam'e para vermeyecek iseniz hiç kullanmayın tavsiyem.

Ben İntel Graphics 2000 ve İntel Pentium B960 ile 720p ve 30 FPS videolar çekebiliyorum.
Gerisini siz düşünün.
Bandicam'e para vermeyecek iseniz hiç kullanmayın tavsiyem.
Nasıl video çekebilirim kaydı başlat deyince siyah kalıyor çekmiyor.
"Sistem'im imzada" 720p 60 fps çekmek istiyorum.
Sizinkin'den çok farklı değil sadece işlemcim bir tık iyi sadece benim ekran kartı'da sizle aynı ram'im 4.
Ekran Alıntısı.PNG

Arkdaşalr eğer Bandicam kullanmak istiyorsanız ta ki en düşük sistemlisi ve bende 3 GB RAM var ve oyunlarda en az 30 FPS en yüksek de 50-60 FPS alıyor ama bedava yapmak için para vermeniz gerek o yüzden bu linke tıklauın bu videoyu izleyin video benim değil bu arada bunu izlerseniz Bandicam'ı Full yapmış olursunuz hem 10 dk dan fazla çekersiniz hem yukarıda Bandicam reklamı gözükmez hem de düşük sistemli tavsiye ederim! Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkdaşalr eğer Bandicam kullanmak istiyorsanız ta ki en düşük sistemlisi ve bende 3 GB RAM var ve oyunlarda en az 30 FPS en yüksek de 50-60 FPS alıyor ama bedava yapmak için para vermeniz gerek o yüzden bu linke tıklauın bu videoyu izleyin video benim değil bu arada bunu izlerseniz Bandicam'ı Full yapmış olursunuz hem 10 dk dan fazla çekersiniz hem yukarıda Bandicam reklamı gözükmez hem de düşük sistemli tavsiye ederim! Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam crackleme gibi konuları forumda paylaşmamanız gerekiyor diye biliyorum. Dikkatli olun lütfen.

Geri
Yukarı