Çözüldü OBS Oyun Yakalama siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Alanya, Antalya
Merhabalar, OBS Studio 64 Bit video kayıt programında oyun yakalamayı kaydettiğim halde CS:GO oyununu kaydetmiyor. Sadece siyah ekran gözüküyor.
Sistem özelliklerim:
  • GTX 1060 3G OC
  • i3 9100F
  • 8 GB 2666 MHz (8x1)
  • MSI H310M PRO VD
İnternetteki birçok çözümü denedim ama yine de yazabilirsiniz.

Ekran Alıntısı.JPG

Yazmayı unutmuşum, bu sorun sadece CS:GO'da oluyor.
güncel+
Arkadaşlar rica etsem yardımcı olabilir misiniz?
Yardımlarınız için teşekkürler sorunumu hala çözemedim iyi forumlar.
Çözülmeyecek.
iyi forumlar.
KİLİT

Son düzenleme:
Çözüm
Merhabalar, OBS Studio 64 Bit video kayıt programında oyun yakalamayı kaydettiğim halde CS:GO oyununu kaydetmiyor. Sadece siyah ekran gözüküyor.
Sistem özelliklerim:
  • GTX 1060 3G OC
  • i3 9100F
  • 8 GB 2666 MHz (8x1)
  • MSI H310M PRO VD

Eki Görüntüle 559156

Güncel+
Çözülmeyecek.
İyi forumlar.
KİLİT

Aynı sorunu ben de yaşıyordum. NVIDIA grafik de şu şekilde çözdüm. Başlat grafik ayarları>göz at OBS seçiyorsunuz. Orada var olan seçeneği güç tasarrufuna alıyorsunuz. Sorun devam ederse ikinci seçenek OBS programını NVIDIA denetim masasından entegre grafik olarak açıyorsunuz.
Aynı sorunu ben de sadece Sea of Thieves oyununda yaşıyorum. Bunun hakkında bende bir konu açtım. İnternette herhangi bir açıklaması da yok. Sanırsam gelecek Update ile düzelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerim:
  • GTX 1060 3G OC
  • i3 9100F
  • 8 GB 2666 MHz (8x1)
  • MSI H310M PRO VD

Eki Görüntüle 559156

Güncel+
Çözülmeyecek.
İyi forumlar.
KİLİT

Aynı sorunu ben de yaşıyordum. NVIDIA grafik de şu şekilde çözdüm. Başlat grafik ayarları>göz at OBS seçiyorsunuz. Orada var olan seçeneği güç tasarrufuna alıyorsunuz. Sorun devam ederse ikinci seçenek OBS programını NVIDIA denetim masasından entegre grafik olarak açıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorunu bende yaşıyordum. Nvidia grafik de şu şekilde çözdüm. Başlat grafik ayarları>göz at obs seçiyorsunuz.orada var olan seçeneği güç tasarrufuna alıyorsunuz. sorun devam ederse ikinci seçenek obs programını nvidia denetim masasından entegre grafik olarak açıyorsunuz.
Sağ olun fakat önce OBS'i başlatıp ardından CS:GO'yu başlatarak çözdüm sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı