OBS "oyun yakalama" siyah ekran

sametöz

Femtopat
Merhaba arkadaşlar OBS'de oyun yakalamada siyah ekran ile karşılaşıyorum. Ekran yakalamada hiçbir sıkıntı yok. Laptop kullanmıyorum, masaüstü PC. GTX 1650 ekran kartım var bayağı araştırdım genelde laptoplar için videolar var o kadar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kaydı başlat oyuna gir biraz oyna. Sonra çıkıp kaydı durdur. Videolar kısmından videoyu izle eğer hala siyah ekransa dönüş yap.

Denedim ama hala siyah ekran ama Fall Guys'da hiçbir sıkıntı yok Valorant olsun LoL olsun CS:GO olsun onlarda siyah ekran şey oluyor bir de mesela CS:GO yaptım oyun yakalamayı Alt Tab atıyorum bakmak için en son en yakalamışsa onu gösteriyor donuyor devam etmiyor

Denedim ama hala siyah ekran ama Fall Guys'da hiçbir sıkıntı yok Valorant olsun LoL olsun CS:GO olsun onlarda siyah ekran şey oluyor bir de mesela CS:GO yaptım oyun yakalamayı Alt Tab atıyorum bakmak için en son en yakalamışsa onu gösteriyor donuyor devam etmiyor

CS:GO'yu 1920X1080'de deneyin. Eğer geniş ekran kullanıyosanız siyah ekran yapar.

CS:GO yanlış bilmiyorsam hileleri engellemek amacıyla 3. parti yazılımları engellemişti.
CS: GO başlatma seçeneklerine -allow_third_party_software yazıp dene. Ancak CS:GO Prime değilse denemeni önermem. Çünkü güven faktörünü düşürüyor.

Geri
Yukarı