OBS oyuna girince görüntü kaydetmiyor

hsngencer

Kilopat
Herkese merhaba.
Arkadaşlar OBS'i 2 yıldan beri kullanan birisiyim. Ancak bilgisayarıma format attım ve Windows'un en son sürümü Windows 10 2004 versiyonu yükledim. Daha önce de bu vardı ve yine 2004 sürümüydü!
Benim OBS ile sorunum bütün oyunları düzgün bir şekilde oyun yakalama yakalıyor. Ve sorunsuz verebiliyorum. Ama gel gelelim en cok oynadığım ve yayınlarını yaptığım Euro Truck Simulator'de menü animasyon ekranına kadar ekranı yakalıyor ama oyuna girince ekran donuyor veya siyah ekran oluyor. Oyunda hiçbir problem yok. Oyun çalışıyor ancak yayın a bakınca oyun ekranı sabit bir görüntüde donmuş kalmış bir şekilde duruyor. ESC'ye basıp menü anismasyon a gelince tekrar görüntü geliyor. Sorun ne olabilir yapmadığım şey kalmadı, yardımınızı istiyorum.
Sayın yönetici, konumun başlığını kendinizce değiştirmişsiniz ancak sizin yazmış olduğunuz başlık ile benim sorunum arasında farklar var. Birisi canlı yayın birisi oyun kaydetme. Burada nasıl oluyorda açmış olduğum konunun başlığını siz istediğiniz gibi değiştire biliyorsunuz?

Cok ayıp bir şey. İnsanların açmış olduğu başlık nasıl değiştirile biliyor? Başlıkda hata varsa söyleyin değiştiririz siz neden değiştiriyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı