Çözüldü OBS ses nasıl ayırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Miuysti

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
OBS kullanarak bir video çekiyorum. Ancak masaüstü ses kısmında discord ile oyun sesini nasıl ayıracağımı bilmiyorum.
Nasıl yapılır bu?

Çözüm
Canım Kardeşim İstersen Ben Sana Herşeyi Anlatabilirim Sahne Değiştirmeye Kadar Discordunu Yazman Yeterli.
Ve Cevap Veriyorum sağ alt tarafta bulunan ses yerine gel ve sağ tıkla ardından ses düzeyi karıştırıcısına gel ve oradan discordun sesini kapat her video çekeceğinde bunu yap başka çaresi yok.
Canım Kardeşim İstersen Ben Sana Herşeyi Anlatabilirim Sahne Değiştirmeye Kadar Discordunu Yazman Yeterli.
Ve Cevap Veriyorum sağ alt tarafta bulunan ses yerine gel ve sağ tıkla ardından ses düzeyi karıştırıcısına gel ve oradan discordun sesini kapat her video çekeceğinde bunu yap başka çaresi yok.

Son düzenleme:
Çözüm
Canım Kardeşim İstersen Ben Sana Her şeyi Anlatabilirim Sahne değiştirmeye Kadar Discord'unu Yazman Yeterli.
Ve Cevap Veriyorum sağ alt tarafta bulunan ses yerine gel ve sağ tıkla ardından ses düzeyi karıştırıcısına gel ve oradan Discord'un sesini kapat her video çekeceğinde bunu yap başka çaresi yok.

Merhaba konu ile çok alakalı değil ama benim de şöyle bir problemim var, OBS'den oyun kaydı alırken hem benim sesim hem de Discord da ki arkadaşlarımın sesi videoya yani kayıta eklenmiyor yalnızca oyun sesi oluyor kayıtta iken, bu mikrofon sorununu nasıl çözeriz. Yardımcı olursan çok sevinirim.

Geri
Yukarı