OBS siyah ekran veriyor

Her şeyi denedim ne bir sonuç ne bir değişiklik oldu. Çözümünü bulan yardım edebilir mi?

Nasıl bir siyah ekran?

Uygulamaya sağ tık yapıp grafik işlemciyle çalıştır > entegre grafiği seç ve tekrar dene.

Sorunun çözülmez ise şunu dene;

Grafik ayarlarına gel ve göz ata tıkla. Ardından OBS'in exesini bul ve ona tıkla.

Ardından seçeneklere tıkla ve güç tasarrufunu seç.

Son düzenleme:
OBS Studio'nun üzerine sağ tıklayıp özelliklere girin, oradaki hedef kısmının sonuna ( --allow-opengl) parantez içindeki boşluğuyla beraber kodu yapıştırın uygula diyerek çıkın sonra ayarlardan DirectX'ten OpenGL'ye alın sorununuzun çözülmüş olması lazım.

OBS Studio'nun üzerine sağ tıklayıp özelliklere girin, oradaki hedef kısmının sonuna ( --allow-opengl) parantez içindeki boşluğuyla beraber kodu yapıştırın uygula diyerek çıkın sonra ayarlardan DirectX'ten OpenGL'ye alın sorununuzun çözülmüş olması lazım.

bunu denedim ama opengl im olmadığı için yapamadım
Nasıl bir siyah ekran?

Uygulamaya sağ tık yapıp grafik işlemciyle çalıştır > entegre grafiği seç ve tekrar dene.

Sorunun çözülmez ise şunu dene;

Grafik ayarlarına gel ve göz ata tıkla. Ardından OBS'in exesini bul ve ona tıkla.

Ardından seçeneklere tıkla ve güç tasarrufunu seç.
2 sinide yaptım sonuç yok

2'sini de yaptım sonuç yok.

1660.

NVIDIA Denetim Masası > 3D ayarların yönetilmesi > program ayarları > ekle > oradan obs65.exe yi bul ve onu seç.

Ardından onun hemen altında ki " bu program için tercih edilen grafik işlemciyi seçin"den entegre grafik i seç. Ardından onayla ve tekrar dene.

Geri
Yukarı