OBS Studio canlı yayında oyunun kasması

eftalcoklu

Centipat
Buna benzer bir konu çok eskiden açılmış ama cevaplayan olmamış.
Arkadaşlar, benim cihazım Monster i7 7. nesil islemci, 16 GB RAM, 1 TB hard disk, 256 SSD ve 4 GB GTX 1050 Ti ekran kartım mevcut. Cihazımdaki özelliklerin kötu olduğunu düşünmüyorum fakat PUBG'de yayına geçtiğimde oyunumda kasma oluyor. Ama yayını kapatınca oyunu normal oynuyorum. Yayın açtığımda oyunumun kasmaması için ne yapmalıyım? Yardımcı olabilen bir arkadaş var mıdır? Upload hızı 5, 6 civarlarında. Bit hızımı da 4000 veriyorum. Farklı oyunlarda yayında sıkıntı yaşamıyorum. Bit hızımı düşürdüğümde de aynı sorun devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin iyi fakat yayın açtığında bide PUBG gibi güçlü bir oyunda tabiki kasar laptop olmasıda bunu destekliyor. Yayın çözünürlüğü düşürmeni öneririm.
düşürdüm fakat devam ediyor maalesef ekran kartım yetersiz mi kalıyorki yeğenimdede laptop var oda monster sadece ekran kartı 1060 ama 1050 ile 1060 arasında cok buyukce bır fark oldugunu zannetmıyorum sorunun ne oldugunu bulamadım

Düşürdüm fakat devam ediyor maalesef ekran kartım yetersiz mi kalıyor ki yeğenimdede laptop var oda Monster sadece ekran kartı 1060 ama 1050 ile 1060 arasında cok buyukce bır fark oldugunu zannetmıyorum sorunun ne oldugunu bulamadım.

Ekran kartından yayın yapmak yerine h. 264 işlemci yükü ile çalıştırmak daha iyi performans vermişti bende dene bir istersen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı