Çözüldü OBS Studio Ekran yakalama çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tahadied145

Hectopat
Daha fazla  
Ekran yakalama böyle gözükmekte. Pencere Yakalama denedim, o çalışıyor fakat bu özelliği kullanamıyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Captura.PNG

Çözüm
Evet Laptop kullanıyorum. Bu dediğinizi nasıl kontrol edip değiştirebilirim?
Bunun için Windows 10 1903 ve üstü bir sürüm gerekiyor. Ayarlar -> Sistem -> Monitör altından Grafik ayarlarına gelin. Grafik performans altından Klasik uygulama veya Masaüstü uygulaması seçiyoruz ve şu yoldan (C:\Program Files\obs-studio\bin\64bit\obs64.exe) OBS'i buluyoruz. Seçtikten sonra Seçenekelre basıyoruz ve Oyun ve pencere kaydı için High Performance moduna, Monitör kaydı içinse Power saving moduna alıyoruz.(2 GPU'lu laptop kullanamdığım için test edemedim, biraz oynamanız gerekebilir.)
Evet Laptop kullanıyorum. Bu dediğinizi nasıl kontrol edip değiştirebilirim?
Bunun için Windows 10 1903 ve üstü bir sürüm gerekiyor. Ayarlar -> Sistem -> Monitör altından Grafik ayarlarına gelin. Grafik performans altından Klasik uygulama veya Masaüstü uygulaması seçiyoruz ve şu yoldan (C:\Program Files\obs-studio\bin\64bit\obs64.exe) OBS'i buluyoruz. Seçtikten sonra Seçenekelre basıyoruz ve Oyun ve pencere kaydı için High Performance moduna, Monitör kaydı içinse Power saving moduna alıyoruz.(2 GPU'lu laptop kullanamdığım için test edemedim, biraz oynamanız gerekebilir.)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı