OBS Studio kamera ve oyun kaydı ayarı nasıl yapılır?

comeon356

Hectopat
Daha fazla  
Ben YouTube video içerik üreticisiyim daha yeni başladım fakat merak ettigim OBS Studio programında oyun videosunu ve sesini ayrı kamera ve kendi sesimi ayrı kayıt etmek istiyorum böyle bir özelligi var mı acaba bu programın araştırdım fakat bulamadım bilginiz varsa bana yardımcı olabilir misiniz?

Onunla ilgili bir çok video var fakat bende de oyunu kaydederken çok kesin kaydediyor. Onu bir türlü çözemedim. Bandicamla çekerken net çıkıyordu. OBS ile kaydederken keskin çıkıyor görüntüler

Onunla ilgili birçok video var fakat bende de oyunu kaydederken çok kesin kaydediyor. Onu bir türlü çözemedim. Bandicamla çekerken net çıkıyordu. OBS ile kaydederken keskin çıkıyor görüntüler.

Demek istedigim o degil yalnız hocam benim konus dısına çıkmayın lütfen OBS Studio'da oyun ve sesi ayrı kaydedip kendi Webcam ve sesimi ayrı kayıt etmek istiyorum bunu sormustum.
Anlayan yok mu OBS Studio'dan.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı