OBS Studio siyah ekranda kalıyor

OBS Studio kısayoluna sağ tıklayıp özelliklerden "Hedef" yazan yerin sonuna bir boşluk bırakarak şu kodu yazıp; --allow-opengl daha sonra OBS Studio ayarlarından "Gelişmiş" sekmesinde işleyiciyi OpenGL seçerek mi hallettiniz?

Bende de aynı hata vardı. Bu videodaki adımları yaptım. Düzeldi. Eğer düzelmez ise sağ tık yapıp entegre grafik ile çalıştır deyin. %90 ihtimalle düzelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ tık yapıp entegre grafik ile çalıştır deyin. Laptop mu kullanıyorsunuz?

OBS Studio kısayoluna sağ tıklayıp özelliklerden "hedef" yazan yerin sonuna bir boşluk bırakarak şu kodu yazıp; --allow-OpenGL daha sonra OBS Studio ayarlarından "gelişmiş" sekmesinde işleyiciyi OpenGL seçerek mi hallettiniz?

Bende de aynı hata vardı. Bu videodaki adımları yaptım. Düzeldi. Eğer düzelmez ise sağ tık yapıp entegre grafik ile çalıştır deyin. %90 ihtimalle düzelecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o ayarların çoğunu yapmıştım bazılarını daha yapınca sorunum çözüldü ama tek bir sorunum kaldı, oyunda video çekme.
Önceden Gamedvr'i silmiştim, galiba ondan olmalı Zula oyununa girince bu hatayı veriyor OBS'de de ekran gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• asdas.png
    asdas.png
    12,4 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı