OBS, Valorant kaydı alırken kayıt donuyor

YekcanPro

Hectopat
Valorant oyununda video kaydı almak için OBS Studio kullanıyorum. Fakat kayıt başlattıktan bir süre sonra kayıt takılıyor ve devam etmiyor. OBS Studio'yu kapatıyorum ama kapanmıyor. Görev yöneticisinden anca kapatabiliyorum, kayıt kaydedilmemiş oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant oyununda video kaydı almak için OBS Studio kullanıyorum. Fakat kayıt başlattıktan bir süre sonra kayıt takılıyor ve devam etmiyor. OBS Studio'yu kapatıyorum ama kapanmıyor. Görev Yöneticisi'nden anca kapatabiliyorum, kayıt kaydedilmemiş oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Merhaba, ilk öncelikle sistem özelliklerinizi söyler misiniz? Buradan yola çıkmam gerekiyor daha sonrasında.
Ayarlar>çıkış>çıkış modunu gelişmiş yapın ve kodlayıcıyı X264'ten NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız NVIDIA codecini seçin.

1679270830767.png

Ayrıca OBS'yi yönetici olarak çalıştırın.

Merhaba, ilk öncelikle sistem özelliklerinizi söyler misiniz? Buradan yola çıkmam gerekiyor daha sonrasında.
Ayarlar>çıkış>çıkış modunu gelişmiş yapın ve kodlayıcıyı X264'ten NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız NVIDIA codecini seçin.

Eki Görüntüle 1708216

Ayrıca OBS'yi yönetici olarak çalıştırın.
AMD Ryzen 5600H işlemcim, 16 GB ramim ve Geforce 1650ti ekran kartım var. OBS'yi her zaman yönetici olarak kullanıyorum ve kodlayıcıyı zaten yapmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı