Çözüldü OBS Virtual Camera Zoom'da Gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaShnbs

Femtopat
Daha fazla  
Video kaydı almak için OBS indirdim ve bir kere kullandım. Kullandığımdan beri Zoom'da kamera gözüküyor ama benim kameram yok. Bilgisayarda herhangi bir kamera yok. Diğer çözümlere baktım, denedim ama hala kamera gözüküyor. Silemiyorum.

Çözüm
Şuraya gidin ve OBS'yi kapattıktan sonra "virtualcam-uninstall.bat" çift tıklayın.
C:\Program Files (x86)\obs-studio\data\obs-plugins\win-dshow
Ben de çözmeye çalışıyordum ve dosyaları karıştırdım, bu çözümü buldum. İşe yarıyor sana da çok teşekkür ederim. Ekleme yapayım.

Eğer OBS'yi sildiyseniz programı tekrardan yükleyin ve bu işlemleri gerçekleştirin ama virtualcam-uninstall.bat dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Daha sonrasında tekrar yönetici olarak açtığınızda CMD'de uninstalled sucse.. gibi bir şey yazacak, o zaman silinmiştir demek. OBS'yi kapatın ve programı kaldırın düzelecektir.
Eğer "C:\Program Files (x86)\obs-studio\data\obs-plugins\win-dshow" klasörünü bulamıyorsa "C:\Program Files\obs-studio\data\obs-plugins\win-dshow" klasörünü deneyin.
Şuraya gidin ve OBS'yi kapattıktan sonra "virtualcam-uninstall.bat" çift tıklayın.
C:\Program Files (x86)\obs-studio\data\obs-plugins\win-dshow
Ben de çözmeye çalışıyordum ve dosyaları karıştırdım, bu çözümü buldum. İşe yarıyor sana da çok teşekkür ederim. Ekleme yapayım.

Eğer OBS'yi sildiyseniz programı tekrardan yükleyin ve bu işlemleri gerçekleştirin ama virtualcam-uninstall.bat dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Daha sonrasında tekrar yönetici olarak açtığınızda CMD'de uninstalled sucse.. gibi bir şey yazacak, o zaman silinmiştir demek. OBS'yi kapatın ve programı kaldırın düzelecektir.
Eğer "C:\Program Files (x86)\obs-studio\data\obs-plugins\win-dshow" klasörünü bulamıyorsa "C:\Program Files\obs-studio\data\obs-plugins\win-dshow" klasörünü deneyin.

Çözüm
Arkadaşlar çok sağ olun vallahi kamera kökten kapatmıştım OBS yükledim kamera işareti gözüküyor ondan mecbur acmak zorunda kalıoz sağ olun varolun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı