Çözüldü OBS'de alert box çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çalışmıyor? Hangi siteyi kullanıyorsunuz? Tarayıcı kaynağını eklediniz mi? Bildirimleri aktifleştirdiniz mi? Bu kadar kısıtlı bilgi ile size kimse yardımcı olamaz.

Çalışmıyor? Hangi siteyi kullanıyorsunuz? Tarayıcı kaynağını eklediniz mi? Bildirimleri aktifleştirdiniz mi? Bu kadar kısıtlı bilgi ile size kimse yardımcı olamaz.

Streamlabs kullanıyorum tarayıcı ekli test yapınca çıkıyor ama izleyicilertakip falan edince gelmiyor bildirim derken.
OBS programında alert box ekliyorum, Streamlabs üzerinden test ettiğimde yayında cıkıyor fakat herhangi bir kişi yayını begenıp takip ettiğinde uyarı gelmiyor. Neden olabilir, bilgisi olan var mı?

İlgili platform ile giriş yapmanız lazım Streamlabs'e. Giriş yaparken gereken izinleri verdiğinizden emin olun. Ayrıca Alert Box sekmesi altında, gösterilmesini istediğiniz uyarıları aktifleştirdiğinizden emin olun. Örnek görsel ekliyorum.
Screenshot_1.png

İlgili platform ile giriş yapmanız lazım Streamlabs'e. Giriş yaparken gereken izinleri verdiğinizden emin olun. Ayrıca alert box sekmesi altında, gösterilmesini istediğiniz uyarıları aktifleştirdiğinizden emin olun. Örnek görsel ekliyorum.
Eki Görüntüle 1105219

Onların hepsi zaten ayarlı test et deyince gözüküyor herhangi biri olunca gözükmüyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı