Çözüldü OBS'de alınan ekran kayıtları PC'de mi Cloud'ta mı saklanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cengizhan DOLAK

Centipat
Daha fazla  
OBS'de alınan ekran kayıtları PC'de mi Cloud'ta mı saklanır? Ben OBS kuracağım ekran kaydı alsın istiyorum oyun oynarken güzel klipler çıkabilir. Bu ekran kayıtlarını OBS kendi Cloud ortamında mı tutuyor? Yoksa PC de belirlediğim bir yere mi kaydediyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarda belirlediğiniz klasöre kaydediliyor. Ayarlardan kayıt yerine bakıp, dilerseniz değiştirebilirsiniz.
Bilgisayarda belirlediğiniz klasöre kaydediliyor. Ayarlardan kayıt yerine bakıp, dilerseniz değiştirebilirsiniz.

Çözüm
Peki twitch üzerinde açtığımız yayınlarda yayın geçmişi video olarak kalıyor ya o tw nin bulut sisteminde kalıyordur diye düşünüyorum yoksa o da mı bilgisayarımda saklanıyordur ?

Peki twitch üzerinde açtığımız yayınlarda yayın geçmişi video olarak kalıyor ya o tw nin bulut sisteminde kalıyordur diye düşünüyorum yoksa o da mı bilgisayarımda saklanıyordur ?
Twitch üzerinde kalıyor. İsterseniz yayın esnasında ayrıca kayıt alarak kendi bilgisayarınıza da kaydedebilirsiniz ancak çok güçlü bilgisayarınız yoksa önermem.

Twitch üzerinde kalıyor. İsterseniz yayın esnasında ayrıca kayıt alarak kendi bilgisayarınıza da kaydedebilirsiniz ancak çok güçlü bilgisayarınız yoksa önermem.
Tamam o zaman ben TW üzerinde saklayacak şekilde alıyım kayıtları hiç pc de yer kaplamasın klipleri kırpar kırpar pc me alırım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı