OBS'den yayın yaparken hem kasıyor hem ping çıkıyor

ne istiyorsunuz bilgi olarak
obs fotoğraflarını atabilirim ayarlarının

bilgisayarım işlemciyi kullanıyor olabilir normal oyun oynarken de 60 fps falan görüyorum lol oynuyorum bu arada
normalde 80 fps 25 ping sabit ile oynuyorum ama yayın başlayınca ping 70+ oluyor ve fps 10-20 etrafında geziyor
ayrıca yayına da güzel kalite gitmiyor 1280x720 ve 3000 bit veriyorum ve donuyor üstüne üstlük ping de çıkıyor
yayın veya bilgisayar işlemciyi kullanıyor olabilir ekran kartını kullanmalarını nasıl sağlarım bilmiyorum onu da yazabilirseniz iyi olur
bilgisayarım iyi bence yayın için böyle olmaması lazım
normalde de az fps alıyorum onu da biri yazabilirse iyi olur

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 45
  • 2.jpg
    2.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 36
  • 3.jpg
    3.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 36
  • 4.jpg
    4.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Upload ve download değerlerini yazar mısın? Bu arada işlemciyi tam olarak belirt. Örneğin İ5 7300HQ.
i7 8750H CPU @ 2.20GHz 2.20GHz
oyunlar için ekran kartı iyi olmalı demişlerdi ekran kartım iyi olduğu halde neden yayında değilken bile lolde 60 fps civarı alıyorum 1070ti olmayan biri bile 120 üstü alıyor
güncel
Upload ve download değerlerini yazar mısın? Bu arada işlemciyi tam olarak belirt. Örneğin İ5 7300HQ.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 45
Upload hızın iyi değil. Saniyede 600 KB kadar bir yükleme hızın var ve yeterli değil. Yapabildiğin en düşük ayarlarda yayın yapmayı dene, öyle bakalım. Zaten LoL'da uploadın bir kısmını alacağı için yetersiz kalması normal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı