OC sonrası ne kadar performans artışı olur?

Başım ağrıyabilir derken biraz daha açabilir misiniz? Ne gibi sorunlar çıkabilir.

Hocam bir de ekran kartına da yaparsan, ekran kartına yaparsan belirli bir ısı derecesi var, onun limitini aşarsan sistem mavi ekran vb. gibi hatalar ortaya çıkabilir.

Forumda overclock ile ilgili rehberler mevcut hocam. Ya da overclock nasıl yapılır diye konu açarsanız bilen kişiler size yardımcı olur. Ben yardımcı olmak isterdim ama maalesef müsait degilim.

Hocam bir de ekran kartına da yaparsan, ekran kartına yaparsan belirli bir ısı derecesi var, onun limitini aşarsan sistem mavi ekran vb. gibi hatalar ortaya çıkabilir.
Forumda overclock ile ilgili rehberler mevcut hocam. Ya da overclock nasıl yapılır diye konu açarsanız bilen kişiler size yardımcı olur. Ben yardımcı olmak isterdim ama maalesef müsait degilim.
çok teşekkür ederim ikinize de overclock yapıcam araştırıp eğer sorun olursa eski haline döndürürüm

sorun overclock işlemini nasıl yapacağımı bilmiyorum amd driver uygulamasında kendi overclock seçenekleri var diye gördüm onlar yeterli olur mu?

anladım teşekkür ederim peki eğer overclock yaparsam ve sonuçtan memnun olmazsam değerleri eski haline geri döndürmekte bir sıkıntı yaşar mıyım?
Hocam manuel olarak : Bios Pilini çıkartıp 1 dakika bekleyin geri takın, bios sıfırlanmış olur.

Otomatik olarak: Bilgisayarın bios ekranından sıfırlayıp sorunu çözebilirsiniz

Çok teşekkür ederim ikinize de overclock yapacağım araştırıp eğer sorun olursa eski haline döndürürüm.

Ben teşekkür ederim. :)

Başka biri yanma problemi falan hikaye demişti. Kime güveneceğim?

Hocam öyle bir problem var fakat sizin sistemde pek olacağını sanmıyorum, yanma ihtimali için 100 dereceler çıkması lazım.

Başka biri yanma problemi falan hikaye demişti. Kime güveneceğim?

Hocam hatta bunun konusu açılmıştı.

Üstte ki linkten gidip bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı