Ocağın başı gibi ekran kartı fiyatları ucuzlar mı?

harajukubarbie

Kilopat
Merhaba. 4 senedir aynı laptopu kullanıyoruz ve işlemcisi Celeron olduğu için aşırı kötü ve oyunlarda da hiç tatmin etmiyor. Bundan dolayı ekran kartı para biriktirmeye başladım 3 ay önce ve hala biriktiriyorum. Ocağın başında aileme hazır sistem aldıracağım ekran kartını RX 550 gibi bir kart seçerek sonrasında eğer piyasa düzgünse o ekran kartını satıp biriktirdiğim parayı ekleyerek düzgün bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Sizce ocağın başı gibi stoklar, fiyatlar düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 4 senedir aynı laptopu kullanıyoruz ve işlemcisi Celeron olduğu için aşırı kötü ve oyunlarda da hiç tatmin etmiyor. Bundan dolayı ekran kartı para biriktirmeye başladım 3 ay önce ve hala biriktiriyorum. Ocağın başında aileme hazır sistem aldıracağım ekran kartını RX 550 gibi bir kart seçerek sonrasında eğer piyasa düzgünse o ekran kartını satıp biriktirdiğim parayı ekleyerek düzgün bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Sizce ocağın başı gibi stoklar, fiyatlar düzelir mi?
Dolar 8.5 oldu bugün aynı kararlılıkla ilerliyor ve Ülkeye baktığımızda herhangi bir üretim var mı? Yok her gün bir başka esnaf iflas haberi veriyor bu gidişle stok sorunu azalsa bile hatta dünyada ekran kartı denizde kum olsa gene fiyatlar düşmeyecek dolar 9-10 olduktan sonra yurtdışından gelecek her şey ulaşılması zor olacak bir hale gelecek bu beni şahsi fikrim katılırsınız katılmazsınız eklemek istediğiniz varsa seve seve okurum.

Geri
Yukarı