Ocak ayında oynanan oyunun kartı düştü

egeoz316

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Ankara
Zamanında bir arkadaşım bana hediye olarak Payday 2 atmıştı, ben oyunu çok beğenmediğim için 72 dakika oynayıp bırakmıştım. Bugün hesabıma girdiğimde ise en son ocak ayında oynadığım Payday 2'nin kartının düştüğünü gördüm. Hesabıma başka biri girmiş olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında bir arkadaşım bana hediye olarak Payday 2 atmıştı, ben oyunu çok beğenmediğim için 72 dakika oynayıp bırakmıştım. Bugün hesabıma girdiğimde ise en son ocak ayında oynadığım Payday 2'nin kartının düştüğünü gördüm. Hesabıma başka biri girmiş olabilir mi?
Oynama saatinize bakın? Biri girdiyse artar.

O zaman steam'in kendi yaptığı bir iş, bir an hesabıma biri girdi diye tedirgin oldum, hesabıma baya para yatırmıştım.
Düşen şey hızlandırma paketi olmasın?
1623953571699.png

Gelen kart böyle.

Steam'de normalde paralı olan oyunlar ücretsiz olarak verildiği zaman belirli bir süre o oyunun kartlarını düşüremiyoruz(alanlar arasında sıra muhabbeti var kart düşürme olaylarında), muhtemelen hediye verilen oyunlarda da aynı durum geçerli siz de 70 saat oynamışsınız, sizin sıranız gelmiş, kartlarınız düşmüş.👍

Yeni konular

Geri
Yukarı