Steam 6 dakika oynanan oyunun iadesini kabul etmiyor

khlestov

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
Merhaba arkadaşlar. Dün enshrouded isimli oyunu satın aldım fakat beğenmedim. İade talebi oluşturdum destek talebi kapatıldı diyor fakat iadem gelmiyor. Toplamda 6 dakika oynadım, 2 hafta süreyi de geçmedi zaten. Daha dün çıkış yaptı oyun. Talep kapatıldı diyor ama e-posta ile bilgilendirilecek de diyor. Anlayamadım nasıl bir yol izlemeyelim?

Dediğin gibi 2 saatten fazla oynamadıysan veya 2 haftayı geçmediyse satın alalı iade otomatik kabul alıyor olması lazım sen yine mailini kontrol et olmadı tekrar iade etmeyi dene neden dolayı red alabilir ki?

Sistem buga girmiş olabilir hocam Steam üzerinden tekrar deneyin.

Oynanış veya teknik sorunlardan oyunu oynarken sürekli çöküyor diyerek iade talebinde bulun.

Tekrar talep açın
En son 6. açtım destek talebi kapanmıştır diyor ama bir Destek çalışanı talebinize yanıt verdiğinde e postana bildirim gelecek diyor

İade edilir, birkaç gün beklemen gerekiyor.

İlk defa başıma böyle bir şey geldi normalde 15-20 dakika içinde iade kabul edilirdi 1 gün paranın hesaba geçmesini beklerdim sadece.

Oynanış veya teknik sorunlardan oyunu oynarken sürekli çöküyor diyerek iade talebinde bulun.

Onuda yaptım en son düşük kare hızından olanı seçtim.

Zaten belirtilen kurallar dahilinde iade talebi oluşturmuşsun. Anlaşmazlık olmaz ama olursa SS alarak destek bölümüne eposta gönderirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı