OCCT ile tüm sistemi test etmek

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
Selamlar, sistemimde sorun var mı yok mu amaçlı OCCT ile tüm sistemi test edeceğim. 10 dakika yapmam kafi ve sıcaklık değerlerini kontrol etmem önemliymiş. Sol üstte System seçili altta Power. Dikkat etmem gereken bir husus, ayar var mıdır? Test sonuçlarını atsam inceleyebilir misiniz? Birisi HWiNFO önermişti sıcaklık kontrolü için gerek var mı?

occtt.png

Dosya Ekleri

• occt.png
    occt.png
    111,6 KB · Görüntüleme: 89
Evet CPU ocak olmuş bir mangal yapsaydın arka plan ve BIOS ayarlarinda bir şey olabilir mi?
CPU kule tipi soğutucu kullanıyorum fakat 1800 RPM sabit hocam, yükteyken veya boşta farketmiyor. Bunun sıcaklığın artışına orantılı ayarlayabilir miyim? Prime95 testinde de buna yakın değerler almıştım SS atayım dilerseniz.

CPU kule tipi soğutucu kullanıyorum fakat 1800 RPM sabit hocam, yükteyken veya boşta fark etmiyor. Bunun sıcaklığın artışına orantılı ayarlayabilir miyim? Prime95 testinde de buna yakın değerler almıştım SS atayım dilerseniz.

Kasa hava akışı iyi olmalı yoksa o çok fazla belki soğutucu tam takılmamış tır bir macun ve toz temizliği yapın derim bir de hava akışını sağlayın.

Geri
Yukarı