OCCT PSU testinde crash

thepheliss

Femtopat
OCCT'de PSU testini yaparken 2 saniye sonra crash alıyorum. Sorun nedir?

Dosya Ekleri

• Test.png
    Test.png
    34,2 KB · Görüntüleme: 93
  • Test1.png
    Test1.png
    31,8 KB · Görüntüleme: 90
Kötü bir ünite zaten, mümkünse iade edin.
Katılıyorum, en azından High Power alın yakın fiyatlar. Paranız varsa FSP Hydro serisine geçin.
FSP hiçte kötü bir üretici değildir. Oyunlarda falan yük altında sorun oluyorsa ve PSU'nuzda yeterliyse teknolojideki şans faktörü sizde yoktur belkide.
FSP'ye kötü bir firma diyen olmadı, bu modeli pek sağlam değil. Her iyi firmanın kötü ürünleri olabilir. Bkz:Thermaltake Litepower, Smart.

Katılıyorum, en azından High Power alın yakın fiyatlar. Paranız varsa FSP Hydro serisine geçin.

FSP'ye kötü bir firma diyen olmadı, bu modeli pek sağlam değil. Her iyi firmanın kötü ürünleri olabilir. Bkz:Thermaltake Litepower, Smart.
Modelin sorunlu olup olmadığı hakkında fikrim yoktu. Teşekkürler.

Anakart,işlemci ve ram değiştikten sonra testte crash verdi Sistemim
B460m-k anakart
i3-10100f
rx 550
8gb ram corsair
Temiz bir OS kurulumu yaptınız mı? Sadece işlemci bile değiştirseniz yeni bir Windows ya da herhangi bir işletim sistemi kurmalısınız.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim.Akşam indirimlerden psu siparişi vericem
Hocam para harcamaya bu kadar meraklıysanız önce ekran kartınızı değiştirin :) Bir de temiz Windows kurulumu yapın bakalım crash verecek mi görelim.

Hemen yapıyorum hocam.
Temiz kurulumdan sonra aynı hatayı tekrar aldım.
Hocam para harcamaya bu kadar meraklıysanız önce ekran kartınızı değiştirin :) Bir de temiz Windows kurulumu yapın bakalım crash verecek mi görelim.
İşlemciyi de test ettim aynı şekilde crash verdi diğerlerinde normal testi yapıyor.

Dosya Ekleri

• Kurulum Sonrası Test.png
    Kurulum Sonrası Test.png
    50,1 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleme:
Hemen yapıyorum hocam.
Temiz kurulumdan sonra aynı hatayı tekrar aldım.

İşlemciyi de test ettim aynı şekilde crash verdi diğerlerinde normal testi yapıyor.
Hocam, problemi çözdünüz mü? Benimde aynı problem var RAM ve PSU da program çöküyor. Farklı PSU ve RAM ile denendi yine aynı hata. Sorun anakartta diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı