Octane One Melt Dirt Jump Bisikleti İyi Mi?

sami yıldızz

Hectopat
Yer
ANKARA
Arkadaşlar başlıkta gördünüz soruyu:). Birde size bir sorum olacak. Bu bisikletin tekerleği 26 jant ve bu bisikleti lisede bir ya da ikide almayı düşünüyorum. Şu an yaşım 12. Tekerlek boyu bana uyar mı? Gelecekte de bu bisikleti kullanmayı düşünüyorum da farz edelim küçük geliyor. Tekerleği değiştirebilir miyim?

Octane One iyidir. Dirt Jump için bence 26" yeterli. 27.5" ve üstü Down Hill'de daha iyi iş görüyor ama Dirt Jump için fazla geliyor, belki de benle alakalıdır. Liseye kadar uzarsın, boyun 1.85 üstü falan olmazsa 26" yeterli olacaktır.

Octane One iyidir. Dirt Jump için bence 26" yeterli. 27.5" ve üstü Down Hill'de daha iyi iş görüyor ama Dirt Jump için fazla geliyor, belki de benle alakalıdır. Liseye kadar uzarsın, boyun 1.85 üstü falan olmazsa 26" yeterli olacaktır.
Cevabınız için teşekkürler. Ama aklıma şimdi bir şey girdi. Bu bisiklet şimdi 4000 tl ve biraz pahalı. Benim Dınamıca balance 24 jant bir bisiklet vardı. Onu dirt jump yapabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı