OCTT testi nedir?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu test nedir zararlı mıdır bende yapmak istiyorum ekran kartında veya işlemcide zarar var mı ona bakıyor diye biliyorum.

Dosya Ekleri

• htfjf.PNG
    htfjf.PNG
    25,9 KB · Görüntüleme: 40
  • yjukk.PNG
    yjukk.PNG
    46,1 KB · Görüntüleme: 43
  • tut7t7.PNG
    tut7t7.PNG
    34,6 KB · Görüntüleme: 37
Arkadaşlar bu test nedir zararlı mıdır bende yapmak istiyorum ekran kartında veya işlemcide zarar var mı ona bakıyor diye biliyorum.

6-7 saat boyunca her gün yapmadığın sürece sorun yok, 15-30 dakika arası yapabilirsin, ideali bu.

Sistemde stabilite ve soğutma sorunu var mı bunu görmene yardımcı olur temelinde.

Farklı kategorilerde farklı tesleri var OCCT'nin. Power modu mesela sistemin olabildiğince en fazla gücü çekmesini sağlayan bir test, PSU'nun stabilitesini ve yeterliliğini test etmek için biçilmiş kaftan; ayrıca soğutma konusundaki yeterliliğini de görmüş olursun.

Dostlar anlamadım ne işe yarar bu test

Anlattım, okuyabilirsin.

Sistemde stabilite ve soğutma sorunu var mı bunu görmene yardımcı olur temelinde.

Farklı kategorilerde farklı tesleri var OCCT'nin. Power modu mesela sistemin olabildiğince en fazla gücü çekmesini sağlayan bir test, PSU'nun stabilitesini ve yeterliliğini test etmek için biçilmiş kaftan; ayrıca soğutma konusundaki yeterliliğini de görmüş olursun.

Sistemde sorun yok yapmama gerek var mı hocam.

Bilemezsin, ben de henüz yapmadım sorun çıkmadı diye ama yapmayı düşünüyorum. Sistemimin durumunu bilmek zamanı gelince bir sorun olduğunda ilk etapta fikir verebilir.

15-20 dakikadan bir sorun olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı