Oculus Quest 2 AirLink kablosuz kullanımda kasıyor

Elandeer

Kilopat
Oculus Quest 2'yi AirLink kullanarak güzelce oynuyordum. Sonra bir gün bir daha açtım ve aşırı derecede kasma var. Kabloyla bağlanınca sorun çözülüyor. Neden böyle bir şey olduğunu algılayamadım. Aylarca sorunsuz bir şekilde kullanmama rağmen artık düzgün kullanamıyorum. Bilgisi olan, yardım edebilecek olan var mı?

Düzenleme: AirLink kablosuz kullanım özelliğidir. Moderatör arkadaş başlığı bu şekilde değiştirmiş.

Son düzenleme:
Modem, pc ve gözlüğün kullandığı ağ frekansında başka cihaz olmamasına özen gösterin. Genelde bu sebepten kasmalar kopmalar vs. oluyor.

Modem, pc ve gözlüğün kullandığı ağ frekansında başka cihaz olmamasına özen gösterin. Genelde bu sebepten kasmalar kopmalar vs. oluyor.
Hocam evde telefonu bile modeme bağlamadım. Tek yaşıyorum. Bilgisayar bağlı sadece. Normal bir şekilde kullanıyordum, sonra birden bire böyle yapmaya başladı.

Download hızı da önemli bir etken arkadaşlar. Ben, Kablonet akşam 7'den 12'ye kadar 24'e sabitlediği için akşam saatlerinde oynayamıyorum. Onun dışında 100mbps ile rahat oynayabiliyorum.

Geri
Yukarı