Oculus Quest 2'yi bilgisayara bağlamak için kablo önerisi

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Orijinal kablosu güzel ama fiyatı da güzel. Bu yüzden bilgisayara bağlamak için kablo arıyorum, ne almalıyım?

Orjinal kabloyu al. Riske girme, Hem bağlantı kalitesini felanda etkiliyor diye duymuştum.

Bu arada bana görüntü kalitesi ile ilgili tecrübelerini aktarır mısın ? 8K videolar felan nasıl .

Orijinal kabloyu al. Riske girme, hem bağlantı kalitesini falanda etkiliyor diye duymuştum.

Bu arada bana görüntü kalitesi ile ilgili tecrübelerini aktarır mısın? 8K videolar falan nasıl.

Orijinal kabloyu almayı düşündüm fakat fiyatını görünce bu konuyu açmak zorunda kaldım. Görüntü kalitesi olarak piksel sayma gibi bir olay olmuyor gayet kaliteli bir deneyim sunuyor fakat şarjı çok hızlı bitiyor ve marketindeki bedava oyunlar çok dandik ve en ucuz oyun 10 dolardan başlıyor.

Orijinal kabloyu almayı düşündüm fakat fiyatını görünce bu konuyu açmak zorunda kaldım. Görüntü kalitesi olarak piksel sayma gibi bir olay olmuyor gayet kaliteli bir deneyim sunuyor fakat şarjı çok hızlı bitiyor ve marketindeki bedava oyunlar çok dandik ve en ucuz oyun 10 dolardan başlıyor.
Hocam şimdi ben bunu forumda bir iki kez yazdım arkadaşlar baya güldüydü sağolsunlar.

Naughty America ' nın 8K videoları için almayı planlıyorum ben ama görüntüden pişman olmak istemiyorum. Yani detaylar kaliteli kristal tertemiz güzel bir görüntü var değil mi _?

Bir de kablosunu takıp VR oyunları bilgisayardan oynamayı planlıyorum kendi kütüphanesinden daha geniş.

Macrobot kullanıyorum aktif olarak ve hiçbir sorunu yok.

Link paylaşabilir misiniz?

Hocam şimdi ben bunu forumda bir iki kez yazdım arkadaşlar bayağı güldüydü sağ olsunlar.

Naughty America'nın 8K videoları için almayı planlıyorum ben ama görüntüden pişman olmak istemiyorum. Yani detaylar kaliteli kristal tertemiz güzel bir görüntü var değil mi ?

Bir de kablosunu takıp VR oyunları bilgisayardan oynamayı planlıyorum kendi kütüphanesinden daha geniş.

Görüntü gerçekten çok iyi ben ilk aldığımda piksel saymayı falan bekliyordum ama umduğumdan çok daha iyi çıktı. Görüntü konusunda pişman olmazsınız?

Geri
Yukarı