Oculus Rift S vs Oculus Quest

Seckinmis

Kilopat
Yer
İzmir
Dostlar sizce hangisi alınmalı? Güçlü bilgisayarım var. 2.el alacağım Vr'ı. Oculus Quest hem PC hem de kendi başına oynanabiliyormuş. Fakat şöyle bir sorun var. Oculus Quest'in çözünürlüğü daha fazla ekran tipi de oled Rift s ise LCD fakat Rift S'in daha iyi görüntü verdiğini söyleyenler olmuş bu forumda. Oculus Quest daha rahatsız bir yapıdaymış sanırım. Bunlar ne kadar doğru?
Benim için önemli olanlar;
Rahatlığı.
Görüntü kalitesi.

Kablolu olması falan hiç fark etmez ama kablosuz olursa daha iyi olur. Steam üzerinden VR oyunları oynamak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçem Max 4000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar sizce hangisi alınmalı? Güçlü bilgisayarım var. 2.el alacağım VR'ı. Oculus Quest hem PC hem de kendi başına oynanabiliyormuş. Fakat şöyle bir sorun var. Oculus Quest'in çözünürlüğü daha fazla ekran tipi de OLED Rift s ise LCD fakat Rift S'in daha iyi görüntü verdiğini söyleyenler olmuş bu forumda. Oculus Quest daha rahatsız bir yapıdaymış sanırım. Bunlar ne kadar doğru?
Benim için önemli olanlar;
Rahatlığı.
Görüntü kalitesi.

Kablolu olması falan hiç fark etmez ama kablosuz olursa daha iyi olur. Steam üzerinden VR oyunları oynamak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçem Max 4000 TL.

Satın aldın mı veya karar verdin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı